Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogyan gondolja: ha valaki...

Ki hogyan gondolja: ha valaki párt választ, akkor az csak azt az illetőt választja, vagy annak családját is?

Figyelt kérdés
Lehet olyan, hogy két ember szerelmes egymásba, de egymás családját már nem bírják elviselni. Viszont ha valaki párt választ, megnyerte annak családját is. A kérdés: befolyásolja-e a kapcsolatot az a tény, hogy választottadat szereted, de a családjával nem jössz ki, vagy teljesen hidegen hagy, mivel egymást szeretitek és ez a lényeg.
2020. jún. 24. 19:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Hidegen hagy. De vannak "kotelezo" jeleneseim.
2020. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
hidegen hagy
2020. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Utóbbi.
2020. jún. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk a férjem családjával eléggé semleges a viszony, nem bántottak semmivel, így nincs bennem semmi rossz érzés, de nagyon más típusú emberek, így sokáig nem vagyunk izgalmas társaság egymás számára. Van évente néhány kötelező látogatás, nekem ez tökéletes, ők szerintem többre vágynának, mert náluk mindenki családtag, aki beházasodik, de még sose tették szóvá az elmúlt 5 évben, így nincs ezzel bajom.

Nekem a saját családom sem egy minta család, finoman szólva, így örültem volna, egy olyan anyósnak, apósnak, akikkel kimondottan jó kapcsolatom lehetne, de nem így jött össze. A férjemet azért "megtartottam". :D

2020. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy annak akit páromul választok, annak mennyire fontosak.
2020. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Vele vagyok, és leszek is, mert imádom őt, annak ellenére, hogy a családja kész katasztrófa, komplett elmebetegek, de ezt most nem csak úgy mondom. Anya mondja is mindig, hogy képtelen felfogni, hogy lett a párom ilyen normális. Most lesz az esküvőnk, a családjából senki nem jön hálistennek. Nem könnyű, de én őt szeretem, a családja csak annyira érdekel, hogy ne kínozzák, hagyják őt békén.
2020. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Én úgy gondolom, hogy mindenkit meg lehet szelídíteni, csak tudni kell a módját. Engem imád az anyósom, sokszor a fia ellenében is nekem ad igazat. Volt benne munkám, nem is kevés, de elhatároztam, hogy mi szerető család leszünk, ha törik, ha szakad!

„Egy csepp mézzel több legyet lehet fogni, mint egy hordó ecettel.”

2020. jún. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
71%
Nekem volt olyan párom, akitől az anyja el akart tiltani, csak mert szerinte nem szerettük egymást, de a mostani párom szülei szeretnek, én is imádom őket, jobban szeretek náluk lenni, mint otthon. Vele tervezem a jövőmet, szóval ennel nagyon örülök, meg nyílván kényelmes, hogy korlátlan ideig lehetek náluk, de ha nem szeretnének, akkor meg nálunk lennénk és nem lenne semmi beleszólásuk a kapcsolatunkba, nem érdekelne, hogy mit gondolnak.
2020. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok jóba férjem anyjával. Meg is mondtam neki, hogy ő számomra kvázi idegen, nem szeretném szülés után őt kerülgetni a házamban, vérzés meg csöpögő mellel. Természetesen terhesség alatt semmiben sem segített, előtte sem volt semmilyen kapcsolatunk, születésnap meg karácsonykor találkoztunk. Bőven elég volt. Tett ő ezért, rendesen.
2020. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
8-as vagyok, miért lettünk páran lepontozva a családi állapotunk miatt?:D
2020. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!