Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek a barátnőm unokatesójá...

Tetszek a barátnőm unokatesójának? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm már majdnem egy falat kirakott a képeimmel és amikor átmegy hozzájuk mindig azt nézi. Amikor én is ott vagyok és ő is ott van akkor is engem néz amikor meg ránézek akkor gyorsan elkapja a fejét én meg csak mosolygok rajta ő meg elpirul :D sokszor hoz szóba és kérdezget is rólam.

Pár barátnőjét már megszoktam. Valamiért nagyon érdekes lehetek...pedig átlagos vagyok és nem tudom mit lehet rajtam annyira nézni. Nem szeretem ha valaki néz..felőlem nézzen, azért van a szeme de ne vegyem észre mert az idegesít.

Tetszek neki vagy mi? Hogyan szóljak neki h ne bántsam meg vagy valami? Nem nagyon szeretek bunkó lenne (csak néha de az belefér:D)

21/F


2010. júl. 31. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nézd te is, és akkor elfordul/elpirul. Egy idő után meg fogja unni.
2010. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Most mi a kérdés? 21 évesen már tudhatnád, mit szeretnél, és nem kellene "nem nagyon szeretek bunkó lenne" típusú gondolatoknál fennakadni.
2010. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hű kérdezget rólad, mivel a csajok mindig pletyiznek.
2010. júl. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Közöld vele,hogy nem pálya..,van barátnőd!
2010. júl. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
52%
Vedd elő a farkad és kezdd el rá verni. tuti, megijed.:D
2010. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Mer te vagy a nők álma. Csak ne szerénykedj itten.
2010. júl. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

"Vedd elő a farkad és kezdd el rá verni. tuti, megijed.:D"


Kéééssz!!!:XD:D

2010. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vedd elő a farkad és kezdd el rá verni. tuti, megijed.:D



Biztos, hogy megijed. :D


De attól még lehet vele normálisan. Nem tehet róla, ha tetszel neki... Szépen meg kell vele beszélni normális ember módjára. Bár amíg nem mászik rád, addig nem kell félni, elvégre az uncsitesójának a barátja vagy.

2010. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem az a kérdés ,hogy mit mondj neki ,hanem ,hogy hogyan dugd meg mindkettőt úgy ,hogy ki ne derüljön.
2010. júl. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösz de nem akarom megdugni az unokatesóját meg nem akarom neki mutogatni :D
2010. júl. 31. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!