Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért meséli el ezeket nekem?...

Miért meséli el ezeket nekem? És miért vagyok mégis féltékeny?

Figyelt kérdés

a barátommal nem olyan régen szakítottam. Pont azért mert ugyéreztem/érzem hogy nem szerelemből szeretem.

De én ezt nem értem, mert nagyon féltékeny vagyok rá.

Beszélünk néha most is hivott és kérdezem tőle, h h nem csajozik? erre mondja, h nem akar és nem áll készen egy új kapcsolatra.

De elmesélte hogy volt ma az okmányirodába és legeltette a szemét de nem látott jó csajt. Hát ez annyira rosszul esett, hogy még a telefont is rátettem.

Ha belegondolok abba, hogy összejön mással vagy más lány feljárkál majd az új lakására-most költözik- akkor annyira fáj.

De miért mondja az ilyen dolgokat, hogy kiket bámul meg ilyenek? Nemértem


2010. júl. 30. 22:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"De miért mondja az ilyen dolgokat, hogy kiket bámul meg ilyenek? Nemértem"

Mert megkérdezted, b.szd meg.:D

2010. júl. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyértelműen féltékennyé akar tenni téged, te meg mégis csak érzel valamit iránta. Ha mást nem, hát fáj, hogy már nem a tiéd. Egy emberben csak jó érzést kelt, ha valakit "birtokolhat".
2010. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ez olyan összetett. Én nem akarom, h más lánnyal járjon majd. egyszerűen belehalnék.
2010. júl. 30. 22:26
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
mi a francért kell az exekkel barátkozni. egyik félnek sem jó. mert ez nem barátság. egyébként biztos benne is megvan a tüske és szeretné ha féltékeny lennél kicsit. hagyd békén, had kezdjen egy új életet nélküled.
2010. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"De akkor miért csinál ilyeneket hogy másokat bámul és még el is mondja nekem...?:O"

azért bámul másokat mert te már elérhetetlen vagy számára, a másik hoigy elmondja azért mert féltékennyé akar tenni. Belehalnál ha mással lenne, féltékeny vagy.. akkkor mégszerete! Próbáld meg vele még1x

2010. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is voltam féltékeny olyan barátomra, akibe nem voltam soha szerelmes. Egyszerűen hiúságból, meg tudtam végülis, hogy felborulna az életem, ha szétmennénk bármi miatt is, ettől is féltem. Amikor szétmentünk, akkor is féltem hogy összejön mással. Talán mert titokban adtam egy pici esélyt az újrakezdésnek. Tudtam, ha lesz valakije, onnan kezdve végleges a szakításunk. De nem lett, újrakezdtük, aztán az történt, amire nem számítottam: én lettem szerelmes másba és ezért végleg elhagytam.

Szóval lehetsz féltékeny szerelem nélkül is, de az is lehet, hogy te érzel iránta valamit.

2010. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 margoz ***** válasza:
Azért meséli el neked mert ugy érzi hogy te meg érted,igazad van ha féltékeny vagy és voltál,nem szereted igazán,és ő sem téged.A féltékenységnek semmi köze a szerelemhez,az a birtoklási vágybol fakad,Ha szeret azt érzed akkor is ha nem mondja,ha meg fáj hogy ő észre vesz szép dolgokat,legyen akár egy szép nő /azzal nem csal meg/akkor neked kisebbségi komplexusod van és azért bánt.
2010. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!