Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem haragudnál, ha ilyet...

Nem haragudnál, ha ilyet mondana egy barátod?

Figyelt kérdés

Szóval, az írásbeli és a szóbeli érettségi között 6 hetem volt tanulni. Az utolsó 3 hétre hagytam a 60 tételt. Egy iskolatársam (2 évvel fiatalabb) azt mondta nekem, hogy szerinte megfogok bukni a szóbelin. Napi 3 tételt tanultam meg, de sokat fájt a fejem, így előfordult, hogy aludtam 2-3 órát délután. Emiatt mondta, hogy szerinte nem fogok felkészülni az érettségire.

Nagyon megharagudtam rá. (És azt is mondta, hogy szerinte a párom sem hagy tanulni, és miatta fogok megbukni, mert minden este nálam alszik, és "nem hagy tanulni".)

Leérettségiztem, és felvettek az iskolába ahová jelentkeztem. A sráccal azóta sem állok szóba (az utolsó beszélgetésnél elmondtam neki a véleményem). Állandóan írkál nekem, és nem érti miért haragszom.


Ti nem haragudnátok ilyen esetben? Előtte nagyon jóban voltunk, szinte az "öcsém" volt.


2010. júl. 30. 22:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

azért nem kell hónapokra megsértődni, az tiszta óvoda...


biztosan csak okoskodni akart... én tudod mikor tanultam heteket az érettségire...kidolgoztam és átolvastam 1x-2x a tételeket azt' jóvan ugyanez volt főiskolán is (bár az én tételeim 10sorosak voltak kb , lényegretörően :)).

BULIZNI is elmentem vizsgaidőszakban meg kimozdultam a barátaimmal meg tv-z néztem stb.

2010. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Azt írod, hogy milyen fontos a barátságban az őszinteség.

De ha őszintén elmondja a véleményét megsértődsz?!

Melyik jobb, ha őszinte veled, vagy ha azt mondja, amit hallani akarsz?

Biztos vagyok benne, hogy semmi rosszindulat nem volt a barátodban!

Egyetértek azzal, hogy valószínű gyengédebb érzelmeket is táplál irántad.

Ezt beszéljétek meg, és egy jó barátságot ne rúgjatok fel.

2010. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

De úgy is elmondhatta volna, hogy nem bánt meg.

Tudta, mennyire féltem az érettségitől, tudta mennyire szenvedek, hogy az utolsó hétben szinte mindig fájt a fejem, nem segített semmi, csak az alvás.

Tudja, hogy nem vagyok egy lusta ember, mégis ilyet feltételezett, hogy úgyis megbukok.

2010. júl. 31. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!