Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizarhato vagyok e a lakasbol?...

Kizarhato vagyok e a lakasbol? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Igaz kulfoldon elek, de minden evben hazalatogatunk a ferjemmel es a gyerekekkel egy honapra. mikor hazamegyunk anyu lakasaban lakunk. par eve tesomek is kijottek mondvan Mo-n minden sz@r, aztan itt sem talaltak meg a szamitasaikat mert itt is dolgozni kell kemenyen h vmire jusson az ember. most kitalaltak h lehet h visszamennek es ugy gondoltak h mivel anyu is kint van, h akkor majd ok laknak ingyen anyu lakasaban igy se hitel se albi dij. egyreszt nem tartom fairnek h mi ketten a ferjemmel ko kemenyen dolgozunk h fizessuk a hitelt a hazra, es ok csak ugy beleulnenek a keszre. masreszt anyu velunk lakik, ugyanis tesomek nem ohajtottak vele lakni, es igyekeztek olyan tavol menni h anyu nem tud elmenni gyalog, de eleg kozel ha kell vmi akkor par perc alatt nalunk vannak.

a kerdesem h megtagadhato e h mi minden nyaron egy honapit a csaladommal eltoltsunk anyu lakasaban, ki lehetunk e zarva onnan. egyebkent nekem meg a bejelentett lakcimem az otthoni hivatalosan.


2010. júl. 30. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb kérdés kinek a nevén van.Mert ha anyudén akkor ha azt mondja hogy nem költöznek oda nem költözhetnek.De viszont akkor ha ő megengedi akkor mentek oda amikor akartok.Ha felesben van én biztos eladnám mert ebből csak a veszekedés lesz (bár mindenhogy szerintem).
2010. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
anyu neven van a lakas.
2010. júl. 30. 15:58
 3/8 A kérdező kommentje:

anyu sosem mondana h nem koltozhetnek oda. bar ki nem allhatja a tesom feleseget, de a kicsi fia a kedvenc.

azert eleg hulyen nezne ki h hazalatogatunk es akkor mi hotelba megyuk, mikozben ok beleultek a keszbe, es anyu meg nalunk lakik, mivel ok nem kivankoznak anyammal lakni egy fedel alatt... de a penze az kell...

2010. júl. 30. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha anyukádé a lakás, bármilyen bosszantó, ő dönt a lakásról. De miért kéne nektek fizetni a hitelt, ha ők laknak benne? Eszetekbe ne jusson!

Van haszonélvező? Mert ha te lennél az, akkor a haszonélvezeti jog erősebb, mint a tulajdonjog, és akkor kitehetnéd őket. Bár én nem tenném.

2010. júl. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az a lakas hitelmentes. mi ferjemmel kulfoldon elunk es a kulfoldi lakas az van a mi nevunkon, amin a hitel van. tesomek kijottek anyuval igy a Mo-i lakas uresen all. anyu lakik velunk mivel tesomek nem ohajtottak a 'kepet elturni' es igy nem ohajtottak anyuval lakni, igy koltozott hozzank hisz anyunak kulfoldon nincs ingatlanja. mi hazajarunk minden evben nyaralni es ekkor anyu otthoni ingatlanjaban vagyunk. tesomekfontolgatjak a hazakoltozest mert itt se jott be nekik, mivel itt is dolgozni kell es ugy gondoltak h anyam lakasaba. persze anyam maradjon itt velunk, mi ne menjunk haza nyaralni, arra jok vagyun k h o nalunk elvan szallasolva es semmire sincs gondja nyugij=zsebpenz, de arra nem h a laksaban nyaraljun k mert kicsi ocsike be akarja feszkelni magat a pici felesegevel. eszukbe sem jut h netan megdolgozom a laksert hitelt veszek fel etc mint minden mas teszi sak beleulni a keszbe. itt sem erzik jol magukat mert nincs elejuk rakva egy hitelmentes lakas es albit kell fizetni, ahhz meg dolgozni kell...
2010. júl. 30. 16:41
 6/8 A kérdező kommentje:
csak nem tartom fairnek a szitut. de sebaj akkor nem megyunk haza tobbet megyunk masfele nyaralni hamar hotelban kell laknunk de akkor azt hiszem anyu is megnezheti a min viszonyunkat, mert mehet szerintem haza tesomekkal egyutt.
2010. júl. 30. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jogotok van ott lakni a lakásba ha jöttök haza Magyarországra,de persze így már nem lenne valami feszültségmentes a viszony.

Vesd fel a tesódnak csak úgy poénból hogy gondolkoztatok rajta hogy hazaköltöztök,és kérdezd meg tőle hogy akkor ő most hogyan is gondolja ezt a lakást dolgot ebben az esetben...

2010. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
erre mar gondoltam es lehet h megoldhato is lenne h tudnek otthonrol elektronikusan bedolgozni a cegemhez.
2010. júl. 31. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!