Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt apukám?

Miért csinálja ezt apukám?

Figyelt kérdés

Sehova nem enged el - feltéve persze hogyha ő vihet el, mindig ellenőrizget... Tavaly egy fiúval voltam a városban, és fél óránként hívogatott hogy mit csinálok, pedig nagyon jól tudta. Másik szituáció: egyszer nem vettem fel a telefont és rám küldte az egész város rendőreit hogy keressenek meg... Oké értem én hogy félt na de ennyire? Koncertekre is csak teljes felügyeletben mehetek - sok a felnőtt barátom, egyet minimum rendel mellém. A múltkor el akartam menni egy fiúval a balatonra, de ebbe is csak úgy ment bele hogy ő vihet el és hozhat haza... Amikor találkoztak azzal a fiúval persze elmondta neki hogy ' ő az én egyetlen kicsi lányom, vigyázzál rá'... Mondjuk jó is ez a helyzet mert bármit megtenne amikor kérnék csak egy picit sok. A ruhatáramra is nagyon figyel: utálja a rövid szoknyáimat, és szerintem azt is hogy lassan felnövök. Anyával tavaly óta nem élnek együtt, ezért kevesebbet is látom aput. Biztos ez is hozzájárul ehhez a féltéshez. Szerintetek hogy lehetne ezen változtatni?

17/L


2010. júl. 30. 01:50
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ülj le vele beszélgetni.Mondd el neki hogy te igazán szereted őt és értékeled az féltését,aggódását,de ez már picit sok.Mondd neki hogy bízhat benned és már elég nagy vagy hogy ne menj bele butaságokba.Tudsz magadra vigyázni.Kérd meg hogy próbáljon meg jobban bízni benned és adjon neked egy kicsit több életteret.

Mást nem tudok javasolni. Remélem azért valamennyit tudtam segíteni.

2010. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Az előttem szóló elmondta amit én is leírtam volna.

Sok sikert :)

2010. júl. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Megpróbálok majd beszélni vele.
2010. júl. 30. 02:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia remélem nembaj ha én is írok választ!Sztem nagyon félt téged!Nem volt veled régen valami olyan helyzet, hogy egyedül pl valaki megfenyegetett?Bocsi h ezt írom de lehet h attól fél h elveszted a szüzességed remélem nem szidsz le mert ezt irtam!No akkor sztem félt téged!Ülj le vele és beszéld meg vele, h te már nagylány vagy^^

Sok sikert!



By: Emoboyzz

2010. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Félt.

Ismeri a pasikat.

Édesanyád hogyan viselkedik idegen férfiak társaságában?

2010. júl. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nálam ugyanez volt a szitu azzal a különbséggel, hogy nálam ez kb 20 éves koromig tartott. még akkor is megszabta hányra menjek haza, kivel leszek, hol, nem mehettem akárhova, max nagyritkán akkor is olyanokkal akiket ismer. nem aludhattam ott pasimnál, ő se nálam, stb. szóval ez így ment, sok veszekedés, vita. nem mehettem akármilyen ruhába. én is besokaltam, de nem tudtam mit tenni. vele nem lehetett beszélni, nagyon nehéz ember. végül anyukám hatására szépen lassan "elengedett", de akkor már 21 éves voltam, gyorsan el is költöztem otthonról. bár azt is nehezen viselte. attól kezdte nem szólt bele "annyira". nekem máshogy sajnos nem ment. úgyhogy én is azt tanácsolom, hogy ülj le vele és beszélgess el vele, hogy megérted, hogy félt, de ne vigye tulzásba, tudsz magadra vigyázni, nagy lány vagy, ott vannak a barátok is, nem vagy egyedül, stb. de ha nem érti meg, akkor viszont ki kell várnod még azt az egy-két évet, míg azt mondhatod, hogy mostmár tényleg nagykorú vagy, te döntesz az életed felől, stb. nagyon nehéz az apukákkal, ezért neked is türelmesnek kell lenned. legyél sokat ott a pasiddal hogy megismerje, rendes, rábízhatja a lányát, vigyáz rá. akkor talán könnyebb lesz egy kicsit. sok szerencsét és kitartást hozzá :)
2010. júl. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne nézz hülyének de én irigyellek,az én apám elhagyta anyumat ahogy megtudta hogy terhes és mindenkinek olyanokat mondott h nem is az övé vagyok hanem valami más pasié,a nagymamám 3 éves koromban tudta meg hogy az ő unokája vagyok.És az a vicces hogy van neki egy nálam egy hónappal fiatalabb fia,szóval anyumat csalta,én jobban örülnék ha ilyen apám lenne aki így törődik velem.
2010. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jah,és már több éve nem láttam.
2010. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ülj le vele beszélgetni.

Köszönd meg neki,h ennyire szeret téged és óv,de kicsit lazitson. Igérd meg neki,h gyakran hivod telon stb..

és adj hálát h ilyen apud van!:-))

2010. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tudom hogy valakinek pont ez az 'atyai szeretet' hiányzik az életéből, hálás is vagyok neki miatta hogy vigyáz rám. :)

2010. júl. 30. 15:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!