Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engem hibáztat, amiért...

Miért engem hibáztat, amiért összetört az autó?

Figyelt kérdés
Anyukám férje tavaly nyáron vett egy új autót, és nagyon (betegesen) féltette. Pl. 2 hónapig egyáltalán nem is használta, a garázsba mi be sem állhattunk a másik kocsikkal, vagy nem mehettünk be egyáltalán, ha az ő kocsija ott volt (3 autó elfér benne, így hely bőven van). Mióta megvan, azóta is összvissz kétszer ültem benne, anya is csak pár alkalommal többször. Vezetni egyáltalán nem vezethetjük. Nagyon fél vezetni a mai napig, egy 15 perces úton leizzad. Két napja értem kellett volna jönnie, és útközben összetörte az autó elejét. Azért, mert valamit pakolt a mellette lévő ülésnél, és nem látta, hogy az előtte lévő autó fékezett, mert kanyarodni akart. Így nekiment. Most meg rám van megsértődve, hogy ez az én hibám, miért nem bírtam hazamenni máshogy, és hogy miattam törte össze az autóját. De szerintem meg ez csak idő kérdése volt, mert nem vezet jól egyáltalán. Nem figyel, szétszórt és annyira fél a saját kocsijától, hogy rossz nézni. Közben meg tegnap is elkezdett kiabálni az anyámmal, hogy "emiatt a köcsög gyerek miatt lett összetörve a kocsi" és hogy ezek után várhatom, mikor ülhetek bele legközelebb. Pedig nem valami 50 milliós autócsodáról van szó, teljesen átlagos kocsi. És nekem ez valahol rosszul esik, mert én ott sem voltam, nem is én törtem össze.
2020. máj. 18. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Téged hibáztat, mert nem bírja a saját hibáját belátni.
2020. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
91%

Mert valami miatt - részben - gyerekes, éretlen, sérült személyiség. Valami nagy önmegjutalmazás vagy mi lehetett neki ez a kocsi, és amikor nyilvánvalóan ő hibázott (gyk. hülye volt), akkor ezt nehéz magának beismernie (kicsit gyerekes, kicsit egoista), jobban esik mást okolni, és emiatt nem jut el agyilag odáig, hogy ha nem érted, akkor másért vagy máshova kellhet mennie, ahol ugyanezt elköve(the)tte volna.

Nem érdemes ebbe többet belelátni, mert nincs benne több.

2020. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Anyukád férje egy bunkó. Alapból nem értem minek neki kocsi, ha nem használja.


Anyukád viszont lehet jobb lenne, ha nem vezetne.

2020. máj. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ez valami mánia nála, gondolom nem bír. A köcsög gyerekes résznél kapott volna tõlem akkorát, hogy a kórházban sem rakják össze az arcát. Nagyon gyerekes ember lehet. Ne félj, majd ha fog kelleni neki segítség, fogod tudni elõre a választ.
2020. máj. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mond meg neki, hogy ne üljön volán elé ha nem tud vezetni. Nem miattad tört össze, ha nem az ő bénasaga miatt. De persze könnyebb mást hibáztatni, mint bevallani, hogy nem tud vezetni.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy minek vesz az ilyen ember autót?

2020. máj. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Remélem az ilyen többet nem megy ki a forgalomba.. Ha téged oltogat szemtől szemben, nyugodtan küldd el a halál fszára, normális kapcsolat ebből úgyse lesz már, egy gyerekes pasi hisztijét meg máshogy nehéz leállítani. Amíg anyud ismeri a fontossági sorrendet (találkozik veled külön, ha nem mész oda stb) nagy baj nem lesz
2020. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért anyád hekyeben már rég kib...asztam volna ezt a fickót...
2020. máj. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de anyád hagyja hogy téged egy ilyen barom sértegessen?

Ha komolyan ő sem jobb akkor mint ez az idióta fickó...

2020. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem Te voltál a forgalomban, hanem ő. A forgalomhoz a vezetőnek kell igazodnia és nem annak, akinek érdekében megy a kocsival.
2020. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!