Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

OliaTIRA kérdése:

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
nalunk mindenki a sajat szobajaban eszik. en takaritok nem mamam. minden masnap porszivozok felmosok. minden nap elmosogatok. es mamanak nem tetszik. amugy nem az ove a lakas.
2010. júl. 29. 15:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
15:19es neveloapam mikor kicsi volt igy szokta meg/ tudom hogy csunya szokas de megszoktuk
2010. júl. 29. 15:29
 12/17 A kérdező kommentje:
kedves utolso: en is itthon vagyok vele egesz nap.
2010. júl. 29. 15:31
 13/17 A kérdező kommentje:
15:19es nincs mirol beszelgetni
2010. júl. 29. 15:33
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is jobb szeretek a konyhában enni, főleg, ha esetleg van ott valaki, igaz csak anyukám, én és a nővérem van, és ritkán ülünk együtt asztalhoz, de tényleg olyankor lehet a legjobban dumcsizni...

A mamádat szerintem ez bántja, ez a helyzet, hogy ennyire széteső a család, mindenki a kis külön világában van, egyszer, egyszer le lehet vele ülni enni, és beszélgetni. Szerintem ez hiányzik neki, legalábbis ennyiből, amit elmondtál úgy tűnik.

2010. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindenki a szobában eszik. Nagyon pici a konyhánk (panel), úgyhogy különösebben kivitelezhető sem lenne. Az előző lakásunkban nagyobb volt a konyha, de ott sem ültünk le együtt az asztalhoz szinte soha. Ha le is ülnénk, akkor sem beszélgetnénk. Mondjuk az én szüleim nincsenek is valami jóban, én meg nem szeretek két tűz közt lenni. De a barátoméknál szinte mindig asztalhoz ülünk, és én is jobban szeretek úgy enni. Kényelmesebb, mint az ágyban fekve, és beszélgetni is lehet.
2010. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
utolso: en is igy vagyok vele. . csak mi kertes hazba lakunk. van konyha etkezo is de nem ul oda senki.
2010. júl. 29. 20:08
 17/17 A kérdező kommentje:
utolsoelotti: lehet hogy ez bantja. de ez nem lesz mashogy.
2010. júl. 29. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!