Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?

OliaTIRA kérdése:

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
nalunk mindenki a sajat szobajaban eszik. en takaritok nem mamam. minden masnap porszivozok felmosok. minden nap elmosogatok. es mamanak nem tetszik. amugy nem az ove a lakas.
2010. júl. 29. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ez valami szanatórium?

Mindenki elvonul délben enni?

2010. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy tanítson, és fáradni sem kell.
2010. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azzal elégedetlen, hogy mindennap gályázol a házimunkában akkor nincs igaza, viszont ha az a gondja, h nem egységes a család, akkor igaza van...

Tényleg fejtsd ki bővebben a kérdést, mert így nem lehet válaszolni rá. Mi nem tetszik anyudnak?

2010. júl. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az nem tetszik neki, hogy a saját szobátokban esztek?


Ahány ház annyi szokás. Én csak akkor vonultam be a szobámba enni, ha valamin összekaptam a szüleimmel, azt nem tudnám elképzelni, hogy minden étkezést ott bonyolítsa le, ezért van a konyha. Én a konyhában szeretek enni szerintem kényelmesebb és higiénikusabb is.

2010. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2010. júl. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
15:09 es igen ez nem tetszik a mamamnak hogy bent eszunk a szobaban. de en takaritok minden masnap. mindennap fozok es elmosogatok. 4en vagyunk. o neha elmosogat es ennyit csinal
2010. júl. 29. 15:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Micsoda egy szokás ez? Az ebéd és általában a három főétkezés nemcsak az evésről kellene, hogy szóljon, hanem az együttlétről, a fontos beszélgetésekről is. Nálatok mindenki elvonul a sajátjával, mint a hörcsög? Félti a másiktól, vagy mi a helyzet? Vagy annyira nem bírjátok egymást, hogy már egy asztalhoz sem ültök? Én tüntetőleg vagy a konyhában, vagy az étkezőben /ha van/ étkeznék, akár egyedül is. Aztán talán csatlakoznak a többiek is. A szobákat pedig legfeljebb hetente egyszer takarítanám. Mert ha nem étkeznének ott, elég lenne heti egyszer is.
2010. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha egy család vagytok miért nme lehet együtt enni? De haműár nem értek rá egyszrre akkor minek nem lehet ackoníhában? Igaza van!!!

Ez baromság,hogy mnidneki a szobájában eszik.. nem érdekes ki takarít mos főz, olyan mint egy szanatórium.

2010. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
15:07 es az nem tetszik a mamamnak hogy bent eszunk a szobaban.
2010. júl. 29. 15:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Értem. Hát ti tudjátok. De szerintem nem az a baja a bent evéssel, hogy kosz lesz utána, hanem az, hogy nincs együtt a család, hogy széthúztok. Szóval szerintem takaríthatsz te akár mindennap is, úgy sem fog neki tetszeni, mert nem az az alapvető probléma. Szóval a kérdésedre válaszolva így a mamádnak adok igazat, de ez persze az én vélaményem. Gondolom otthon van egyedül egésznap és lehet jól esne neki, ha legalább együtt ennétek.
2010. júl. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!