Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is sokszor kérítek...

Lányok, ti is sokszor kérítek a bátyátok, esetleg unokatesótok stb. segítségét, ha vki nem hagy békén titeket? 17/L

Figyelt kérdés

Én szinte minden buliba legalább egyszer megkérem a bátyám vagy az uncsitesóm, hogy vkit szedjen le rólam. Kérdeztem tőlük, hogy ez nem zavarja-e őket, de azt mondják, hogy teljesen természetes és szívesen segítenek.

Hétvégén az uncsitesómmal a haverjaival meg a barátnőimmel voltunk bulizni (bátyám azért nem volt, mert nincs itthon). Ezen a bulin is szóltam, hogy nem hagy békén minket egy pasi és az uncsitesóm leütötte, mert 3szor szólt neki, de ő még mindig ránk volt akaszkodva.

Nem akarom, hogy miattam akárkinek bármi baja legyen.


2010. júl. 29. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem öcsém van, igaz, már nem kicsi ő sem, 20 éves (én meg 23), de igen ritka, hogy mi egy helyre mennénk szórakozni, vagy hogy egyszerre lennénk ugyan ott. Ha valaki rámkattan, aki nem tetszik, idegesít, stb., akkor el tudom intézni magam is. Én nem érezném jól magam, ha mindig csak fiú kísérettel tudnék bárhova elmenni. Persze szokott lenni fiú a társaságban, legjobb barátnőmmel szoktunk menni és az ő párjával, de nekem még sosem volt rá szükségem, hogy a segítségét kérjem. Persze mindig mondja, hogy ha bármi gond van, akkor neki szóljak, de én jobban szeretem az ilyesmit önállóan intézni.

Különben a testvéremben benne van ez a védelmi ösztön, biztos meg is védene, ha úgy alakulna, de ilyen még nem volt. Olyan volt, hogy egy haverja mondogatta neki, hogy én milyen jó nő vagyok meg így meg úgy, amúgy az illető haver arról híres, hogy finoman szóval lyukról lyukra jár, és öcsém ráförmedt, hogy ne is álmodjon rólam. Mondjuk én ezt nem védelemnek tekintem, csak éppen jól esett amikor mondta, kedves volt tőle.

2010. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem járok bulizni, a bátyám se, de ha úgy adódna, hogy valaki zaklatna az utcán vagy bárhol, és ő épp ott lenne, szerintem kérnem se kéne a tesómat, hogy vakarja le rólam az illetőt.
2010. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tesóm, ha kérném se foglalkozna velem...
2010. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!