Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhetett vele?

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Ma ugye fent voltam msnen és szokásomhoz hívően ráírtam egy ismerősömre(akivel már volt egypár incidens,de most beszélgettünk róla és meg lett beszélve,és különben is annak már vagy 2 éve,szóval ezért már nem haragudhat).Az történt,hogy beszélgettünk kb. fél órán keresztül,és akkor egyszercsak eltűnt msnről..semmi rosszat nem írtam.

Lehetséges,hogy az anyja vagy az apja szólt neki,hogy kapcsolja ki most azonnal a gépet,mert már késő van(mert már akkor is késő volt),de ez nem biztos.Barátnőmmel próbáltuk kideríteni,hogy letiltott-e.Barátnőmmel felvetettem msn-re a fiút,de a barátnőmnél se jelentkezett be.Sajnos még ez sem biztosan jelenti azt,hogy nem tiltott le,mert a barátnőmet nem ismeri,és ugye lehet,hogy ismeretlen cím felvételét nem fogadja el.Nekem is volt már ilyen(jelen esetben egy angol msn címnél,ami vírust árasztott,gondolom,mert küldött egy linket.)

Ennek a fiúnak ma direkt felhoztam,hogy "szólj,ha az agyadra mentem.."(de nem szoktam senkit agyonidegesíteni,max. hülyülni),és ő meg köszönés nélkül lement..hát nem tudom,hogy most ez mi volt..

Általában minden este fent szokott lenni,ahogy én is..szóval majd ma este megtudom az igazságot,de most kíváncsi lennék a véleményetekre!

Köszönöm:)


2010. júl. 29. 01:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarta kihúzni semmit csupán felnyitni a szemed hogy mekkora feneket kerítettél egy ilyen lényegtelen dolognak, mikor lehet hogy csak valami baromi egyszerű magyarázat volt, pl elment az áram. Sosem értettem azokat akik mindent túlbonyolítanak és túldramatizálnak.
2010. júl. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hát még nem tiltott le,de sztem előbb-utóbb lefog..:/ most hívtam falunapra,remélem találkozunk..:P
2010. júl. 30. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!