Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit reagálnátok ha a...

Ti mit reagálnátok ha a férjeteknek ezt a dalt küldené az exe?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 6. 19:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Tapasztalataim szerint a férfiak NEM HALLJÁK a dalszövegeket. :))) Szóval tök felesleges küldözgetni nekik bármit is, nem fogják kihallani belőle, hogy ez nekik szól.

Szóval röhögnék az exen.

2020. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Meglepődnék. Kicsit több, mint 20 éve volt egy pár hónapig tartó, nem túl komoly kapcsolata.
2020. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%

Megkérdezném én is a férjemet erről és megbeszélném vele, hogy valahogy ignorálja az exét :D

Amúgy meg fordított esetben láttam már hasonló helyzetet, amikor a csaj erre csak annyit mondott, h "csak egy haver"

2020. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Elküldeném neki Kis Grófótól a Bulibárót, aztán ha visszakérdez, hogy ez most mi, akkor megírnám, hogy "ja, azt hittem, hogy most azt játsszuk, hogy proli ízlésű sutyerákok vagyunk" :D
2020. máj. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%

Az én páromnak az exe egy tányér pörköltet küldött neki anno, valami ilyesmi szöveggel, hogy erről mindig te jutsz eszembe, hogy mennyire szereted :D. 3 napig ezen röhögtünk.

Amúgy semmit nem szólnék, mert nem is tudnék róla ugyanis nem nézem a telefonját.

2020. máj. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!