Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? Ez...

Miért viselkedik így? Ez betegség?

Figyelt kérdés

Testvérem(F21) mániákusan "üldöz"(énf13)

Minden mozdulatomba talál valami hibát, ahogy nincs itthon senki meg akar verni.. akár ok nélkül is. Ilyeneket mond nekem, h 1 évvel ezelőtt beárultam és most törleszt 3évig ha vissza szólok "rátesz egy hónapot" és fejben is tartja!

Másokkal normálisan viselkedik, csak velem ilyen, de ez már túlzás több mint 2 éve mennek ilyesmi dolgok! Bekel zárnom a szóba ajtót ha egyedül maradok itthon! Anyukám is túd erről azt mondja ha nem áll le kidobja a házból, de mingig megússza vhogy! Nekem azt mondta h képes lenne megölni! Nagyon ideges tud lenni, egyszer ökölel beverte a szobám ajtaját csak úgy...


2010. júl. 28. 20:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Szólj anyukádnak, addig meg valahogy próbáld titokban felvenni a beszélgetéseiteket!
2010. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
jaj,ez nagyon rosszz,imadkozok erted
2010. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem kell bizonyíték, mert mindenki tudja, h mi folyik itt! A kérdésem az, h ez egy betegség e?
2010. júl. 28. 20:30
 4/18 anonim ***** válasza:
hát szerintem nem...:/ valami gondja lehetett veled, ami miatt ezt teszi... ha kell megvígasztallak:D én is 13 vagyok, csak lány.
2010. júl. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez csak a testvéri szeretet,egy megnyilvánulása!Tudom mert nálunk is ugyanilyen balhék vannak...,van egy bátyám:D
2010. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

szólj anyudnak ,hogy dobja ki a tesód ha már úgyis mondja neki ,h kifogja. Mond azt ,h te már nem bírod tovább.és kül. 21 éves már felnőtt ember mehet a saját dolgára..

de mondjuk ha már felnőtt akkor elég szánalmas ,hogy ilyet művel egy gyerekkel. főleg a testvérével..

2010. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mondjad neki h szerezzen magának egy nőt. Általában az szokott lenni a baj:D
2010. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt honnan tudod utolsó válaszoló? Mert már 3 éve nincs senkije és mindig mondja h szeretet hiánya van! Lehetséges h ez a baj? :)
2010. júl. 28. 20:44
 9/18 anonim ***** válasza:
igaz h tudja anyud h mi van de nem ártana ha mégis felvennéd és megmutatnád, mert talán komolyabban vesz és ki is teszi, mert megrázóbb ha hangsúllyal szó szerint hallja h mi zajlik... bár ha kirakja őt lehet mégcsúnyább bosszút áll. a szeretethiány meg nem indok a kegyetlenkedésre
2010. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Apukátok nem tesz rendet közöttetek?
2010. júl. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!