Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja még mindig...

Miért akarja még mindig édesanyám?

Figyelt kérdés

A mostohaapámróm van szó.

Szó szerint egy idegbeteg állat. Több éve együtt vannak nem volt egy olyan hét hogy ne veszekedtek volna. Sokszor úgy beszel anyámmal mint egy kutyával, velem meg az idősebbik testvéremmel mégdurvábban. 45 éves édesanya 41 láncdohányosak sokszor a cigaretta miatt is összevesznek.

Született 2 gyerekük most 3 és 5 évesek. Tegnap belázasodott az egyikuk beteg lett ma már gyógyszert szedett amivel volt egy kis probléma hogy nem akarta bevenni az elég nagy tablettát. Jött ez a bánat elkezdett vele ordibálni hogy vegye be pofozta majd miután ez sem hatott rá megmarkolta a torkát es tartotta is 2 3 mp ig amit édesanya végignézett a 3 éves üvöltő gyerekkel együtt. Én a szobába voltam de hallottam az egeszet. Legszivesebben kimentem volna és belészurtam volna a kest de igy mar többször is éreztem.

Nem tudom mit tegyek. Legjobb lenne ha eltünne a Földről megszűnne létezni de anya mégcsak else akar válni tőle. Mit tegyek. Már nem birom ezt a több év szenvedést. Elköltözni nem akarok mert nem szeretném hogy megölje a családomat. Mit tegyek?


2020. ápr. 20. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
gyámhatóságnak jelenteni.
2020. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Szólni kell a Gyermekvédelemnek, mert előtt-utóbb megöli.
2020. ápr. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre de ezzel az lenne a baj hogy anyam 80% ban mellé állna és ő is tagadná a dolgokat
2020. ápr. 20. 23:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van meghallgatás, gyerekrajz, pszichológus, látleletet. meghallgatják a szomszédokat.
2020. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a telefonoddal, amikor ilyent csinal. Az is legyen a videon, hogy anyad jelen van es engedi, hogy ez a barom ezt csinalja. Aztan hivd fel a gyermekvedelmiseket, hogy mikor mehetnel be hozzajuk a videoval.
2020. ápr. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, jelenteni kell. De legyél tisztaban azza is, hogy ennek a vége az lesz, hogy minden gyereket kiemelnek a családból. Tehát ha 18 alatt qvyg, téged is
2020. ápr. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Te most komolyan végignézed egy kisgyermek kínzását, anélkül hogy közbelépnél? Ennyire gyáva vagy!? Azonnal fejbe kell baszni egy székkel és kihivni a rendőrséget! Bár én leszúrnám egy késsel.
2020. ápr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 GySzilvia válasza:
4%
107!!!
2020. ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Telefonnal rögzíteni legyen kép és hang. Aztán 112!!

A többit ők intézik.

2020. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyeneket hívják édesanyának!
2020. ápr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!