Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kommenteket (bátorítást)...

Kommenteket (bátorítást) szeretnék a történetemhez. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

1nagy házban élek a nagyszüleimmel(anya, apa, tesóm, én, nagyi, nagyapa).A nagypapám iszik elég durván és lelki terrorban tartja az egész családot(de tényleg).és 1-1,5hónapja minden nap feljön veszekedni.A nagyim ezt nem birta tovább és el akar költözni.Tegnapelött tudtam meg h anyáék is elakarnak költözni.a folytonos veszekedések miatt már sokszor sirtam...ha jol tom innen eléggé messze akarnak költözni.nagyon meg vok ijedve.tegnap este is naon siram.teljesen el vok keseredve.és ebben az a legrosszabb hogyha nem mosolygok akk mindenki megkérdi h mi a baj (am engem mosolygósnak ismernek)szal nekem tetetnem kell a jókedvet h nekérdezzék meg h mi a bajom:( :[ kommenteket (bátorítást) szeretnék mee naon el vok keseredve:( :[

egy kétségbeesett 14 éves lány


2010. júl. 27. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha nagypapa nincs,akkor gyomorideg sincs.Mi ebben a rossz?Tiszta haszon:)

Új suli?Új barátok.Tiszta haszon!Ha a mostaniak valóban barátok,akkor úgysem szakad meg a kapcsolat velük,ha meg megszakad,akkor meg nem is barátok,tehát nincs min bánkódni.tudom,ez fárasztó szöveg.Nekem is az volt annyi idős koromban mikor nekem mondták,de mostmár tudom hogy mennyire is igaz!

2010. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rgy felnőtt embert nem lehet csak úgy bedugni egy elovonora ha ő nem akarja,meglehet próbálni de nem hiszem hogy hiányzik neki még pár pofon meg verés ...
2010. aug. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!