Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kommenteket (bátorítást)...

Kommenteket (bátorítást) szeretnék a történetemhez. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

1nagy házban élek a nagyszüleimmel(anya, apa, tesóm, én, nagyi, nagyapa).A nagypapám iszik elég durván és lelki terrorban tartja az egész családot(de tényleg).és 1-1,5hónapja minden nap feljön veszekedni.A nagyim ezt nem birta tovább és el akar költözni.Tegnapelött tudtam meg h anyáék is elakarnak költözni.a folytonos veszekedések miatt már sokszor sirtam...ha jol tom innen eléggé messze akarnak költözni.nagyon meg vok ijedve.tegnap este is naon siram.teljesen el vok keseredve.és ebben az a legrosszabb hogyha nem mosolygok akk mindenki megkérdi h mi a baj (am engem mosolygósnak ismernek)szal nekem tetetnem kell a jókedvet h nekérdezzék meg h mi a bajom:( :[ kommenteket (bátorítást) szeretnék mee naon el vok keseredve:( :[

egy kétségbeesett 14 éves lány


2010. júl. 27. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha Anyudék költöznek, akkor mész Velük Te is Velük, nem? Én azt vettem ki a történetből, mintha ott akarnának hagyni Téged. De javíts ki ha tévedek.
2010. júl. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
*Ha Anyudék költöznek, akkor mész Velük Te is, nem?
2010. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
költözzetek el, és a részegeket hagyjátok ott és meg van oldva a probléma. Aztán néha néha meg meglátogatjátok a nagyfatert aztán nincs semmi gond:D
2010. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek jobb lenne, ha csakugyan elköltöznétek. Neked is többek között.
2010. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel még kiskorú vagy, ezért a szüleid döntései a Te életedet is befolyásolják. Szerintem le kellene ülnöd a szüleiddel megbeszélni ezt a problémát. Nem értem miért kell tettetni a boldogságot, hiszen ha egy fedél alatt éltek, nekik is tudniuk kell, hogy a veszekedések nem tesznek jót egy családi kapcsolatnak sem. A szüleid helyében mindenképp az elköltözést választanám, így nem kellene megjátszanod magad a többiek előtt. Ámbár én így sem értem, miért teszed. MEGOLDÁS=KÖLTÖZKÖDÉS!
2010. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
anya tegnap mondta el h elköltözünk albérletbe a fűtési szezon előtt.]:és akk lehet h sulit is kell váltanom.]: naon el vok keseredve nagyon nehéz időszak ez nekem.mindennap sírok.a nagyapám miatt oda jutottam h gyomoridegem lett úgyogy egész nap fáj a hasam és hányingerem ]: ]:
2010. júl. 31. 11:15
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy most le leszek pontozva, de miért hagyjátok ott a családi házat egy alkoholista (BETEG!) emberre? Hogy még jobban tönkrevágja saját magát, meg azt, amiért eddig dolgoztak Nagyszüleid és Szüleid? Attól megoldódik minden, ha fogjátok magatokat és elköltöztök? Ahelyett, hogy segítenétek a Nagypapának? Nah jó, Te még gyerek vagy, nyilván nem a Te sarad, sokkal inkább a felmenőidé.
2010. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nagyfatert vegyétek rá, hogy menjen elvonóra! Miért szenvedjen egy egész család a vén piás miatt???
2010. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hány éves a nagypapád?

szerintem elég öreg!

olyan 60-70 éves!

na már most egy öreg vén f*asz hogy tarthatna lelki terrorban egy családot?

szóljatok a rendőrségnek!

2010. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél annyira kétségbe esve. Ha tényleg ez a helyzet a költözéssel csak jobban jártok. A szüleid nem fognak veszekedni a nagypapával, neked nem lesz min idegeskedned és az hogy elköltöztök nem jelenti hogy soha többet nem látjátok a nagyszüleidet.
2010. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!