Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is felidegesítene ez...

Mást is felidegesítene ez vagy csak engem?

Figyelt kérdés

Anyámnak sokszor kiszárad a bőre a kezén, ezért be szokta krémezni. És ilyenkor mindent krémes kézzel fog meg pl. kilincset stb.

Én pedig utálom ilyenkor megfogni mert nem szeretem ha ragad tőle a kezem...

Mást is zavarna ez?



2020. ápr. 14. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Engem is idegesítene. Szerencsére nálunk nincs ilyen.
2020. ápr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk én nem nyúlkálok semmihez, ha bekentem a kezem, ez alap, de ez legyen a legnagyobb gondod a világon, de komolyan...
2020. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Engem konkrétan kiráz a hideg, ha valaki agyon krémezett kézzel nyúl hozzám, vagy bármihez. Tudták ezt a munkahelyemen is.

Egyszer vastagon bekrémezték a szobám kilincsét, én éppen nem voltam benn, a szomszéd irodában voltam. Aztán elkezdték csörgetni a telefonom, tudták, hogy rohanok a szobámba felvenni. Jól megmarkoltam a kilincset, szinte kijött az ujjaim között a krém. :D Kínomban elröhögtem magam, ők meg a folyosón röhögtek. Szóval nem lettem elfogadóbb a krémek irányába. :D

2020. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Együtt érzek veled :( Mamàm, régen krémezett kézzel fogdosta össze a függönyöket, a kilincset, mindent. Egyet tehetsz, takaritasz utánna. Mi hiába szóltunk neki finoman, megsértődött, és nem változott semmi.
2020. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Sose legyen nagyobb bajod!

De tényleg:)

Persze biztos zavarna engem is, de egy papírtörlő sokat segít a dolgon...

Vagy legközelebb ha krémezi a kezét, akkor viccesen mondanám neki hogy üljön le,főzök neki egy kávét/teát.. míg megissza,addig felszívódik a krém és akkor csak a bögre fülét keni össze...

2020. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Vegyel neki normalis kremet. Neutrogena legtobb kezkremje nagyon hatasos es pillanatok alatt beszivodik. Gondolom valami olcsobb, tegelyes kremet hasznal, aminek szinte folyekony az allaga es vagy 10 perc amig beszivodik.

Nem is kell megindokolni, veszel neki egyet, odaadod, hogy anya, errol iszonyu jo ertekeleseket olvastam, vettem neked, probald ki.

2020. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nivea krémet ajánlom, nem ragad, gyorsan beszívódik és hatásos.


Engem is idegesítene, ha valami olyanba nyúlnék bele :D örülj egyébként h csak kézkrém :D

2020. ápr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aztán miért is szárad ki a bőr a kezén?

Tán csak nem azért, mert mindig ő mosogat, ő mos fel, ő sikálja ki a kádat, kagylót?


Kérdező!

Ahelyett, hogy ezen problémázol, vedd át ezeket a munkákat anyukádtól. Máris nem lesz annyira száraz a bőre, tehát nem kell neki annyit krémeznie a kezét ...... neked meg lehet, hogy igen, és máris más nézőpontból fogod látni a kérdést.

2020. ápr. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!