Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretném, de nem...

Nagyon szeretném, de nem megy, segítség?

Figyelt kérdés
16/L vagyok.Most vagyok 3.as gimiben.A szüleim már régebben elváltak.Anya első házasságából van egy nővérem,most született gyereke.Az a problémám,hogy anyával már szinte egyáltalán nem jövünk ki.Ő mindigis a nővéremet majmolta,ahogy mostis.Nem dolgozik,mert nyugdíjas,nem takarít,minden olyan mint a disznó.Öörrké kiabál velem,semmi nem tetszik neki.Apát gyűlöli,és apa is utálja anyámat.Rajtam keresztül veszekednek.Apa kőműves,de nagyon cigizik,ezért alig marad pénze.Minden évben elköltözik,mert nem tud fizetni semmit.Anya ezek ellenére is rajtam keresztül kér tőle pénzt,sosem ad,de azért is csinálja.Egy hónapig a nővéremnél voltam,mert dolgoztam,de már vége van,azt hittem anya megváltozik vagy gondolkodik,de nem történt semmi..Szeretem a szüleimet azok ellenére hogy anyám kirakott itthonról félig,meg mindig ordibál,és láthatóan utál engem,szeretem apámat is akkor is ha alig fizet gyerektartást,de ebből már nagyon elegem van!Nem tudok így élni tovább,szükségem van a saját életemre,nem tudok igy barűtokat szerezni,az előző barátom is elhagyott mert elege lett abból ami engem körülvesz,tehetetlen vagyok,nincs pénzem semmire...Arra adjon valaki ötletet hogy hogy mászhatnék ki ebből,vagy hogy segíthetnék a szüleimnek??
2010. júl. 26. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Sajnállak:( de azért nem szép dolog volt a baártodtól hogy így elhagyott :(


16/F

2010. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem szép dolog kérdése.. minek terhelje magát. Íg tényleg lehetetlen egészséges kapcsolatban lenni. És egy ilyen fiataltól aki előtt ott az élet mit vársz kedves 16/F.. te ottmaradtál volna? Tudod egyáltalán hogy milyen kemény eg yilyen környezetben élni..? Nagyon nehéz :)


...


Lányka.. írtam neked privát emailt a véleményemről :)

2010. júl. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!