Most mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Anyukám és a mostohaapám állandóan veszekednek, én már nem szólók közbe eleget álltam már ott előttük és elégszer bírtam már ki, de már tényleg megölném magam.

Anyam egy hárpia. Ha meg elmegy mostohaapám akkor hát anyam nem keres sokat en meg igyis eleget stresszelek.

Nemtudom miert irom le de jol esik es ilyenkor tenyleg megolnem magam.


2020. ápr. 2. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Megölnéd magad, mert sokat veszekednek? Elhiszem, hogy idegőrlő, de elmehetsz pl. sétálni, ha nincs külön szobád, vagy felvehetsz egy fejhallgatót, ha van, vagy esetleg szólj rájuk.
2020. ápr. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Min veszekednek? Nem csak egy múló időszak? Miért vannak együtt ha ilyen rossz?

Le kell ülni megbeszélni ha lehet. Ha nem, akkor elmehetsz sétálni addig, egy barátodhoz.

Hosszabb távon megoldás lehet esetleg egy kollégium vagy albérlet másik városban.

2020. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű anyukádat is nyomasztja valami és szegény mostoha apád nem tud úgy lépni 2őt se hogy ne húzná fel magát? Nálam ezt jelentené a hárpia, de a mostoha apa is már úgy van vele, h miért tegyen jól, ha akk is vita van :)
2020. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!