Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korától engednéd a...

Hány éves korától engednéd a lányodnak a köldök és a nyelvpiercinget?

Figyelt kérdés
ha már 13éves korától van egy monroe piercingje a többit mikor engednéd neki?
2010. júl. 25. 20:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: 14 éves koromtól akartam nyelv pct, nem engedték, 18 lettem de most a barátom nem akarja hogy nekem legyen, meg már én is elbizonytalanodtam. Köldök pc-t engedtek 15-16 évesen (már nem emlékszem) De az meg kilökődött, úgyhogy most nincs is.
2010. júl. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
68%

15 voltam az elsőnél,ami nyelv volt, fél évig ki se derült, a többit se kérdeztem hanem csináltam.

23/L

2010. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
13 évesen semmit sem. egy általános iskolába nem való, ráadásul ő még kislány. még gyerek. mi lesz a kövekező? 8 évesen piercing? nekem is van tetoválásom, 18 évesen érettségi után csináltattam több éves gondolkodás után, tehát nem az beszél belőle, hogy minden ilyet elítélek, egyszerűen csak piercing nem való egy kislánynak. nem engedném, ha nagyon akar 17 évesen mondjuk egyet megengednék. 18 éves kora után azt csinál, amit akar, úgy alakítja a külsejét, ahogy neki tetszik, de amíg tőlem kell engedélyt kérnie, addig nem. 20/L
2010. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az ajak megvan neki a másik kettő a legkevesebb, miért ne?


Ebben a korban hirtelen ezt is meg azt is akarnak ide is meg oda is, aztán két három év múlva már mégsem. De a nyelvet kiveheti, a köldök az szép nőies mindig és az sem feltűnő, ilyen korán inkább az arcon lévő és heget hagyók meggondolandók. (pl. szemöldök, arc közepe, orr) 14-15 éves koromban meg voltam veszve, hogy szemöldök piercinget akarok. Szerencsére nem engedték, én meg nem mertem. Aztán el is múlt és másikra vágytam. Végül 18 évesen csináltattam köldök, ajak és intim piercinget. És nagyon-nagyon örülök, hogy nem engedték olyan hamar, mert kinőttem, amit akkor akartam, és most bámulhatnám a kamaszkori fellángolás helyét, a szemöldökömön ezeket meg öt éve imádom és fogom is.


Szóval szerintem köldökbe és nyelvbe hagyhatod neki.

2010. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
16 éves korától (majdnem) azt csinálhat majd amit akar... tetoválás, piercing...felőlem...
2010. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%
Soha. A nyelvpiercing leszedi a fogak zománcát + súlyos emésztőrendszeri problémákhoz vezet. Szóval ha egy 18 éves fogatlan beteg gyereket akarsz majd ápolgatni hajrá!
2010. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
95%
Én 15 voltam, amikor anya beleegyezett a köldökbe. Születésnapomra. Utána rákattantam, a nyelvre, de nem engedte. (hál' Istennek). 18 voltam, amikor megcsináltattam. Mint utólag kiderült fémérzékeny vagyok, 3 napig volt benn, azt a 3 napot is végigsírtam. (és ismétlem 18 voltam) Fájt, feldagadt a nyelvem, alig tudtam enni. Amit megtudtam volna (joghurt..), azt nem lehetett, mert tejeset olyankor nem lehet enni. Szóval, én a köldökébe megengedném 16 körül, a nyelvébe, majd, ha nagykorú lesz.
2010. júl. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
08.47 hogyne, régen rossz lenne, ha a nyelven közepe a fogaimhoz érne. Amúgy, hallottál már a szilikon ékszerekről? És hogyan okoz súlyos emésztési problémákat? Mitől is? Ha egy pici piercing emésztési bajokat okoz, akkor két ívnyi fogszabályzótól meg a bele is kirohad.
2010. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
54%

hopp ez jó:D

12 éves korom óta van köldök pc-m, a nyelvembe pedig 13:)

19/L

Igaz a nyelvemből kivettem már 3 hónapja,de a köldök még meg van.

2010. júl. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!