Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van köldök piercingem, de én...

Van köldök piercingem, de én már 3 éve szeretnék nyelvpiercinget. Olvastam az átlátszó piercingröl, mennyire átlátszó?

Figyelt kérdés
pl.észreveszik a szüleim ?
2008. okt. 27. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
szerintem biztos éészreveszik, mert ha uvegből van az is átlátszó de feltünő. nameg ha nem látszódna akkor mi értelme lenne?
2008. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

1.válaszolónak.Nekem 1 éwe wan a nyelwembeeen..És nem azért h mindenki lássa,hanem h orálnál,illetwe csóknál yó legyen..Am csay wagyok.Am meg márcsak azért is észre weszik,mert amikor megcsinálttaod,utána 1 hétig nem tudsz normálisan enni,csak nyammogwa,a kieytésről meg ne is beszélyünk.Fáy a beszéd,illetwe pöszékleszünk kb egy hétig,ameddig meg nem szokyuk..Szal..Az átlátszó meg kicsitsem üwegből wan,hanem műanyagból,és észrewehető.Persze nem olyan feltűnő mint egy színes,de észrewehető.Am meg sztem ha wan köldöködbe is,nem 10éwes lehecc,szal csináltasdmeg sztem..Tuti nem tépik ki a nyelwedből

/pici cutte/

2008. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért is lett leszawazwa egy tapasztalt?
2008. okt. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Annyi ilyen kérdésre válaszoltam már.... előbbutóbb megtudják a szüleid... és változó, hogy mennyire észrevehető...egyénfüggő. nekem észrevették egy honapra utána,mert nevettem nyitott szájjal.amugyjol lepleztem:Dlecsavartam az egyik bogyóját,amikor a szüleimmel voltam kivettem,amugy benne volt egy bogyó nélkül. ha véletlen mondjuk följöttek a szobámba, akkor a fogammal kihúztam a piercinget. ennyire egyszerű. akkor is csak azért buktam le,mert még nemtudtam kivenni...


a fájdalom is változó.én egyáltalán nem voltam pösze,de nem bírtam enni egy hétig. de van olyan ismerösöm,aki a2.nap már pizzát evett.próbálkozz meg vele,maximum kiszedetik, máskövetkezménye nemhinném hogy lenne...esetleg egykis bünti.de megfognak vele békülni amugy megelőbb utóbb. mondd el nekik, hgy ez átmentei nálad, és jobb mint a tetkó,mert ezt kiveszed,éssoha többet semmi nyoma.és hogy nemis kaphatsz el fertőzést emrt nagyon steril minden meg vigyáznak ahol szurják mert nagy felelősség nekik stb. remélem segitettem

2008. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hm, az így író-beszélő embereket legszívesebben agyonvágnám egy szívlapáttal... kedves második
2010. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Austin Powers örökké!!:D
2010. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

uccsónál ott a pont!

óósztin páoversz viszi a prímet :D

2010. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!