Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérnél kölcsön így pénzt?

Kérnél kölcsön így pénzt?

Figyelt kérdés
Egy elég nagy összeget követelnek már igy is rajtad és a családodon a szomszédok,egy olyan dologért amihez semmi közöd sem neked sem pedig a családodnak. Ezek után ha úgy adódna oda állnál vmelyik elé h adjon kölcsön?
2010. júl. 24. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
melyik az a zsömlés kérdés?mert ezt nem értem...
2010. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2010. júl. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyilván nem. De az én családomon nem követelhetne ilyesmit, mert nem húznám a dolgot, hanem megbeszélném. Bizonyítsa be, hogy én voltam. Ha sikerül neki, akkor kifizetem és kész. Ha nem, akkor ártatlan avgyok és kész.

A zsömlés lány meg egyszerűen nem komplett. Valósínű az anyja sem és ugyanazt csinálja a biciklivel, mint a lánya zsömlékkel.

2010. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100 e forintnál magasabb az összeg és tényleg jogtalanul kérik , mindenképpen ügyvédet fogadj , az kijön 100ezer körül . De menj és kérj árajánlatot kb. mennyiböl viszi el az ügyet . Oda álsz eléjük ügyvédel , ügyvéd felkészül és olyatm ond nkeik , hogy elmegy a kedvük a behajtástol , mert köpni nyelni nem tudnak az igaztolo.
2010. júl. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!