Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elmondjam neki?

Mit csináljak? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nemrég szakítottunk a barátommal. Szeretjük egymást de egyszerűen nem tudtunk megmaradni együtt sehogy sem, mindig civakodás lett a vége. Na de nem is ez a lényeg, hanem, hogy mi úgy beszéltük meg, hogy a jó viszony örömére, amíg egyikünknek sincs új partnere, "összejárunk". (NEM kérek kioktatást ez ügyben, NEM erre vonatkozik a kérdés)

Az a dilemmám, hogy anya ezt nem tudja, hogy mi összejárunk. Persze elég idős vagyok már, hogy eldöntsem nekem mi a jó, csak nem tudom anya mit szólna hozzá. Biztos nem szidna le vagy ilyesmi, de mivel nagyon jóba vagyok vele, így azt érzem, hogy el kellene neki mondanom, csak tartok, hogy mit reagálna. (szerintem mondjuk kinevetne, hogy natessék eddig tartott a nagy szakítás)

L/18

Remélem értető volt.


2010. júl. 24. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel az ég világon semmi baj nincs. Attól, hogy anyuddal jóban vagy, attól még nem kell mindenről tudnia. Ez teljesen magánügy.


24/N

2010. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megértené, és valószínű úgy tenne, mint ahogy leírtad. :D Lehet még örül is, hogy nem haraggal váltatok el. Mondd el neki hogy a szerelem helyett "csak" szeretet maradt. Úgyhogy semmi gáz nincs abba, hogy találkozgattok, bátyám is összejár a volt nőjével, és nagyon jól kijönnek.
2010. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyesmit,bár annak elég rossz vége lett :S

De persze a kérdés nem erre irányul.Ha jó viszonyba vagytok mondd el neki,lehet h tényleg csak mosolyogni fog rajta,ez legyen a legnagyobb baj:) Ennyit megér,hogy nehogy máshonnan tudja meg.

2010. júl. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miért "jártok össze". Ha szex miatt, nem hiszem, hogy anyukád boldog lenne ha tudná.
2010. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A szex is benne van a dologban, de azért járkálunk néha erre-arra. Olyan testi-lelki jó barátság. Sokat vagyunk együtt, de nem járunk (és mindketten szabadon kereshetónk új párt).

2010. júl. 24. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondanám el, az én anyámnak.

Úgy gondolnám, ez az én dolgom, ezt nem átbeszélve nekünk még lehet jó a kapcsolatunk.

Ha viszont kikívánkozik belőled, mert anyukád mégis jó barátnőd és lehet, hogy azért kíváncsi vagy a véleményére, akkor mondd el neki. Maximum vitatkoztok egyet, na bumm.

2010. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!