Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit tegyek ha az alberlok...

SOS! Mit tegyek ha az alberlok nem tudnak fizetni, es nem akarnak kikoltozni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 10:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A villanyvezetéket azonnal köttessétek le, mert a számla csak szaporodik.
2010. júl. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
67%

Mentek cuccossal,hogy ti most felújítotok.

Én is ezt csináltam,amikor a házat vettem,én jószívű marha megengedtem,hogy a tulaj fia még egy hónapig bent maradjon,aztán szólt a szomszéd,hogy minuszokban villanyradiátorral fűt,mert ugyse ő fizetni...na másnap mentek a munkások vakolatot verni....

2010. júl. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

Igen, ez is jó! Odamehetsz két markos haverral, leakasztjátok a bejárati ajtót, és már el is kezditek leszerelni a csapokat, lámpákat, radiátorokat. Ha van villanyszerelő ismerős, a kismegszakítóknál kösse ki a vezetéket (ha pedig elműs regisztrált, akkor a villanyórán belül is hozzányúlhat a kötésekhez, oda biztos nem lesz kedvük piszkálni).

Közben szólsz, hogy fél órán belül ott a konténer az ő cuccaik számára, ha nem takarodnak maguktól. Fél óra - óra stressz, de jobb, mint évekig pereskedni aztán bekeretezheted a bírósági ítéletedet (ami egyébként további csomó pénzedbe kerül), mert behajtani úgysem lehet az ilyeneken semmit.

2010. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Éss ha egyéb probléma van pl gyerek vagy ilyesmi akkor felújításra hivatkozva vidd el a bejárati ajtót és az ablakokat. Azt megteheted. Akkor tuti elhúzzák a belüket.
2010. júl. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!