Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívjam apámat a lagzimra?

Meghívjam apámat a lagzimra?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok,jövő májusban lesz a lakodalmam.A gimis ballagásom óta nem láttam,mert akkor kijelentettem,hogy az életben többet nem akarom látni.Ezt úgy tudtam megoldani,hogy nem mentem hozzá(200 km-re lakik)Az előzménye ennek az,hogy mikor megtudta,hogy anyukám terhes velem,akkor elhagyta,mivel,hogy neki nem kell gyerek. én ezt 4 évvel ezelőtt tudtam meg.18 év alatt annyi érdeklődést mutatott utánam,hogy küldte a gyerektartást,és mikor elmentem az ő anyukájához nyaralni(együtt laknak)akkor köszönt és elköszönt.És egyszer elvitt pizzázni.Most,hogy írjuk össze a vendégeket,többen mondták,hogy hívjam meg őt is.Én viszont(lehet csúnya dolog ilyet mondani)Utálom!

Nektek mi erről a véleményetek?Ti mit tennétek ebben a helyzetben?Hogy oldanátok meg?

Csúnya dolog,de szégyellem,hogy ő az apám,aki 45 éves kora ellenére még anyuci kicsi fia,anyukája mos,főz,vasal,takarít rá.


2010. júl. 23. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívnám meg.Én sűrűbben látom az apámat,telefononsűrűn beszélünk,de én nem hívtam meg az esküvőmre.Anyura gondoltam.Ő sem tett értem semmit a gyerektartáson kívül.Tehát nem érdemli,hogy ott "villogjon",mint büszke apa.Az érdem anyukádé.Én küldtem neki egy videó kazettát az eskűvőről ennyi.
2010. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
valoszinuleg el sem menne meghivoval sem, ha meg kicsit is szeret akkor meghivo nelkul is ott lesz
2010. júl. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem hívnám meg! Lehet, hogy "plusz egy fő még belefér", de akkor is inkább egy olyan embert hívnék meg, akit szeretek, kedvelek. Nem egy olyan apát, aki nem is volt apa. Tudod/tudjátok, nem mindig a biloógiai apa az igazi apa...


Nekem is hasonló a "kapcsolatom" az "apámmal". 4 éve kidobott minket anyuval a lakásból, azóta egyszer találkoztunk véletlenül, és azt ordította, hogy adjam vissza, ami elloptam. (Egy szatyor ruhával jöttünk el ketten!) Most tényleg egy iylen ember rontsa a levegőt az esküvőmön?

2010. júl. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kellene meghivnod. Még sose viselkedett úgy, mint az apád, inkább helyes rá a spermadonor kifejezés.

Tök egyértelmű, ezen gondolkozni se kell.

2010. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
ne rontsa el a nagy eseményt, gyönyörű napod lesz, és ő meg szégyellje magát, h nem viselkedett úgy, h megoszd vele
2010. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Szerintem rá fog jönni, hogy Te vagy a műveltebb, ha meghívod, DE CSAK A HÁZZASSÁGKÖTÉSRE!!!

A lakodalomba nem. Így udvarias voltál, nem mondhatnak rád semmi rosszat, viszont hátha észhez tér, hogy a vacsorán nem lehet ott a korábbi viselkedése miatt. Ha esetleg békülni akarna később, az már a Te döntésed. Akkor (ha kicsit gonoszkodni akarnál, váratnád egy darabig) majd a véleményedet is elmondhatod neki. De csak akkor hívd meg a városházára/templomba, ha biztos vagy benne, hogy nem zavarna Téged, ha ott lenne. Ne Te érezd magad kellemetlenül a jelenléte miatt a saját esküvődön. Ja, Sok Boldogságot!!!

2010. júl. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szánalmas, hogy milyen emberek vannak. Sajnállak téged apád miatt... Mégis azt mondom, hogy szerintem hívd meg őt is. Lássa, hogy mi lett belőled, hogy mit veszített ez alatt a 22 év alatt. Amúgy meg gondolom nagyidat, akinél nyaraltál, úgyis meghívnád. Rosszul esne neki, ha őt nem. Szégyellened meg abszolút nem kell. Ha még mindig az anyjával lakik, akkor megbüntette őt a sors rendesen. A családodban biztos többen is tudják, hogy milyen szemét volt (szóval nem kell a boldog családot sem játszanotok)... de mégis csak az apád. Ott a helye egy ilyen nagy eseményen. Hidd el, inkább neki lesz kellemetlen, mintsem neked. 19/F
2010. júl. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!