Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meghívjam apámat a lagzimra?

Meghívjam apámat a lagzimra?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok,jövő májusban lesz a lakodalmam.A gimis ballagásom óta nem láttam,mert akkor kijelentettem,hogy az életben többet nem akarom látni.Ezt úgy tudtam megoldani,hogy nem mentem hozzá(200 km-re lakik)Az előzménye ennek az,hogy mikor megtudta,hogy anyukám terhes velem,akkor elhagyta,mivel,hogy neki nem kell gyerek. én ezt 4 évvel ezelőtt tudtam meg.18 év alatt annyi érdeklődést mutatott utánam,hogy küldte a gyerektartást,és mikor elmentem az ő anyukájához nyaralni(együtt laknak)akkor köszönt és elköszönt.És egyszer elvitt pizzázni.Most,hogy írjuk össze a vendégeket,többen mondták,hogy hívjam meg őt is.Én viszont(lehet csúnya dolog ilyet mondani)Utálom!

Nektek mi erről a véleményetek?Ti mit tennétek ebben a helyzetben?Hogy oldanátok meg?

Csúnya dolog,de szégyellem,hogy ő az apám,aki 45 éves kora ellenére még anyuci kicsi fia,anyukája mos,főz,vasal,takarít rá.


2010. júl. 23. 22:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom lesz egy csomó olyan vendégetek, aki csak udvariasság miatt hívtok meg, egy plusz fő még belefér, nem?
2010. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Én nem hívnám meg..ha mégis akkor biztos nem az első sorban ülne..minden tiszteletem édesanyádé , hogy felnevelt egyedül:) és gratulálok nektek a vőlegényeddel és sok boldogságot. 20L
2010. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Én nem hívnám meg, épp elég olyan vendég szokott lenni, akit az ember a háta közepére sem kíván. :)Ha nem érdeklődött utánad, akkor neki úgyis mindegy, neked viszont nyugisabb a hangulat, ha nincs ott, nem?
2010. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívnám meg.Mert hát ez a nap rólam és a leendő férjemről szól,és én nem akarnék oda egy ünneprontót.Mert most komolyan jól tudnád érezni magad úgy,hogy ott van?Mert látni fogod,és szerintem csak a pumpa menne fel.
2010. júl. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

sajnos édesanyám nincs köztünk már 3 éve.szívbeteg volt.viszont szerencsésnek érzem magam,hogy sok olyan rokonom van akikkel nagyon jó a kapcsolatom és sokmindenben számíthattam rájuk(nagyszüleim anyai részről,anyukán nagynénje nagybátyja,nagynénémék,keresztanyukám,bérmaanyukám unokatestvérek....)

igazi falusi lagzink lesz,250 fővel és már csütörtökön összegyűl a család disznót,csibét vágni, teríteni,díszíteni(lehet maradiasság,de nekem ez hozzátartozik a lgazihoz,szerintem ez annyira jó hagyomány,ilyenkor több napra együtt van a család)

2010. júl. 23. 22:54
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
Gyakorlatilag nem az apád.
2010. júl. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Én biztos nem hívnám meg!

Aki kijelenti hogy nem kívánt személy vagyok az életében az nem érdemli meg.

DE én nem mondhatom hogy ne vagy hívd meg, ezt döntsd el te, édes anyád és a leendő férjed.Bennük kell megbízz őket ismered szóval!

2010. júl. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
utolsó vagyok, csak most olvastam hogy szegény édesanyád már nem él, akkor viszont a pároddal vagy ha van keresztanyád, akiben megbízol!
2010. júl. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak elrontaná a hangulatot. Hagyd.
2010. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát én se hívnám meg.
2010. júl. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!