Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én már nem értem. Mit is...

Most én már nem értem. Mit is lehetne akkor tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 25 éves lány vagyok. Egy egyszerű és közhelyes problémával fordulok felétek, amit sajnos nem tudok megoldani. Talán ez nem is probléma, csak egy olyan helyzet, amit lehet hogy önző módon, de meg szeretnék oldani.


Van egy 28 éves srác, aki olyan mint én. Hasonló a szakmánk és az érdeklődési körünk is stb.stb. Egy diszkóban ismerkedtünk meg (bár egyikünk se diszkós) és elkérte a telefonszámom. Utána találkoztam vele kétszer a szakmám iránt is érdeklődött, meg volt amikor "csak úgy" találkoztunk. Aztán a következő bulis estné még csókra is került sor, de oly módon, hogy reggelig nem tudtunk leszakadni egymástól. Viszont az a bökkenő, hogy van neki egy 30 éves barátnője. Én ezt amikor még ismerkedtünk, akkor nem tudtam.


Szóval...a csók után is találkoztunk, eljött egy koncertre ő is. Nagyon tetszett neki és utána még ittunk egy kis bort, majd sajnos sietett haza. Most nem történt semmi, de nagyon láttam rajta, hogy vágyik rám és a legszívesebben megcsókolt volna. Én nagyon zavarban voltam ismét.


Tudom, hogy érdeklem, de mit tudok tenni ilyenkor?


Kérlek, normálisan válaszoljatok!


Előre is köszi!


25L


2010. júl. 22. 23:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
"Ne a válaszokra válaszolj..." ez egy ördögi kör :-D
2010. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
most biztos nem fog tetszeni amit írok, de akkor is leírom. az egy dolog , hogy bejössz a pasinak és érdeklődik de attól még kapcsolatban van mással. és akár tetszik akár nem te vagy a 3. addig míg el nem hagyja a barátnőjét. ha egyáltalán elhagyja... lehet hogy csak egy kis kaland kell neki. ha komolyan akar valamit tőled akkor tiszta lappal fog indulni és otthagyja a barátnőjét. egy rendes felelősségteljes pasi ezt tenné.
2010. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Várj még addig amig teljesmértékben kidobja a kolonc nőt,és akkor lendülj be.Igy fair mindenkivel szemben,és még csak lese szólhatnak h kapcsolat rombolo vagy,bár vélemyénem az egy pocsolya kapcsolatba sose a harmadik személy zavar be.
2010. júl. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó elméletével csak az a baj, hogy a pasik akkor is félrelépnek, ha semmi gond a kapcsolattal.

(lepontozhat, akinek ez nem tetszik, de attól még igaz marad)

2010. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen részben igazad van mert a férfi nem ugy működik mint a nő felkéne fogni.De ha nincs baj akkor álalában a pasik se lépnek félre.Ha meg már kifelé tekintget vmeylik fél ott igenis vmi nem oké.Engem is csaltak,meg aztán beláttam hogy én is ludas vagyok kicsit,és ha nem hanyagolom el és nem csak a hülye tanulás jár a fejembe akkor nem a legjobb barátnőm ágyába mászott volna.
2010. júl. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ez is igaz, viszont ahogy nincs tökéletes ember, úgy nincs tökéletes kapcsolat sem (szerintem) és az a nagy különbség, hogy mi (nők) a párunkkal próbáljuk megoldani a prooblémákat, ők meg általában egy másik nővel :S
2010. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha a párom egy másik ővel oldja meg a problémát ahelyett h ketten oldanánk meg akkor annak a kapcsolatnak már veszett fejsze nyele.És lehet x leht b de ugyis félre megy egy másik nővel,én sose a harmadikat hibáztatom hanem magamba nézek h mit toltam el?
2010. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Várj türelemmel. Ha érdekled a pasit, lépni fog. Ne tégy se kevesebbet, se többet annál, mint ami egyébként is jön: tehát ha összefutnátok valahol, vagy találsz egy programot, ami szerinted érdekelné, akkor ne szaladj el, meg jaj, nem hívom el, nem beszélek vele, mert van barátnője, hanem várd ki a végét. Nem ő lesz az első férfi a földön, aki elhagyja a barátnőjét. Teljesen egészséges, ha most a saját vágyaidat tartod szem előtt és nem a barátnő helyébe képzeled bele magad, hogy jaj szegényke.
2010. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Most jó dolgok történtek a napokban. Elhívott engem egy programra a térre is és utána az edzésén is ott voltam. Bemutatott mindenkinek :) Szóval hm.


Én tényleg normálisan reagáltam mindenre szerintem. Nem csak azokat a válaszokat fogadom el, amit hallani szeretnék. Örülök, ha őszinték vagytok. Senkinek se egyforma a véleménye, de hát ezért is társalgunk :)

2010. júl. 24. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!