Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én már nem értem. Mit is...

Most én már nem értem. Mit is lehetne akkor tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 25 éves lány vagyok. Egy egyszerű és közhelyes problémával fordulok felétek, amit sajnos nem tudok megoldani. Talán ez nem is probléma, csak egy olyan helyzet, amit lehet hogy önző módon, de meg szeretnék oldani.


Van egy 28 éves srác, aki olyan mint én. Hasonló a szakmánk és az érdeklődési körünk is stb.stb. Egy diszkóban ismerkedtünk meg (bár egyikünk se diszkós) és elkérte a telefonszámom. Utána találkoztam vele kétszer a szakmám iránt is érdeklődött, meg volt amikor "csak úgy" találkoztunk. Aztán a következő bulis estné még csókra is került sor, de oly módon, hogy reggelig nem tudtunk leszakadni egymástól. Viszont az a bökkenő, hogy van neki egy 30 éves barátnője. Én ezt amikor még ismerkedtünk, akkor nem tudtam.


Szóval...a csók után is találkoztunk, eljött egy koncertre ő is. Nagyon tetszett neki és utána még ittunk egy kis bort, majd sajnos sietett haza. Most nem történt semmi, de nagyon láttam rajta, hogy vágyik rám és a legszívesebben megcsókolt volna. Én nagyon zavarban voltam ismét.


Tudom, hogy érdeklem, de mit tudok tenni ilyenkor?


Kérlek, normálisan válaszoljatok!


Előre is köszi!


25L


2010. júl. 22. 23:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
ha barátnője van akkor vagy kivárod amíg otthagyja, vagy elkezdessz vele kavarni úgy hogy van barátnője is. én inkább kivárnám azt amíg esetleg szakít vele. ha belédszeretett akkor úgyis otthagyja a barátnőjét előbb utóbb. én nem állnék be harmadiknak egy kapcsolatba.
2010. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Kemény lesz, de igaz: amíg egyértelműen nem közli veled SZÓBAN, hogy mit akar tőled, addig tekinstd úgy, hogy nem akar semmit.
2010. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell belezavarni egy kapcsolatba?Neked jó lenne ha a pasid csalna?Tudom kettőn áll a vásár,de én nem kezdenék ilyennel,ha a mostani nőjét megcsalta téged is megfog.Sokan buták,azt hiszik majd mellettük változik egy pasi,de ez nagy tévedés.Én komolyan rosszul vagyok az olyanoktól akik foglalt emberrel kezdenek,miért nem várod meg,hogy szabad legyen?
2010. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem zavarok bele más kapcsolatba. Nem én másztam rá a ffira, hanem ő ismerkedett meg velem. Az meg természetes, hogy ha valaki nekem tetszik, akkor nem játszom az álszentet. Igen is. Nekem ő tetszik és remélem, hogy lesz valami. Az igaz, hogy bizonyos dolgokkal számolni kell és oda kell figyelni, mert korántsem jó a helyzet, de akkor is én azért szeretnék a vágyaim után menni.
2010. júl. 23. 00:22
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nézd teljesen mindegy,h ki mászott rá kire,akkor is te vagy az a bizonyos harmadik.Amugy meg választ vártál és kaptál is,ez az én véleményem.Ha valaki nem olyat ír amit hallani akarsz akkor már kikéred magadnak?NORMÁLISAN válaszoltam,az hogy ez neked nem tetszik az már más kérdés.Máskor ird oda,hogy csak az írjon aki igazat ad nekem,mert nem viseled el a kritikát.
2010. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg valami nicsen rendben a kapcsolatával, de nem akarja azért még felrúgni.

Kellett talán neki a megerősítés, hoy teszhet valakinek a barátnőjén kívül is, vay egyszeráen a te vonzerő olyan aminek nem tudott elennállni adott hangulatában.

Hiszen a következő alkalommal nem volt semmi.


Szerintem, te ne csinálj semmit.

Rá ne mássz,mint ahogy eddig sem tetted.


Ő mondta el,hogy van barátnője?

És mit mond,akkor mit akar tőled?

Én még a szavaknél jobb problémamegoldót sosem láttam. Legegyszerűbb beszélgetni vele erről...


Egyébként meg.

Egyetértek azzal,hogy nem szép dolog belerondítani mások kapcsolatába...de! Ha te semmit nem csinálsz ő me eyértelműen akar valamit, akkor ott nem te vagy az aki ezt a kapcsolatot tönkreteszi.


Én majdnem pont így jöttem össze a férjemmel, most 14 hónapos a kislányunk.Csak annyi különbséggel,hogy mindketten párkapcsolatból léptünk ki a másikért. Jó döntés volt.Nálunk is közös dolok voltak, egyszerre kimondott szavak, sokszor mondatok. Egy csók, más semmi (de azt a csókot abba sem akartuk hagyni),és aztán vívódás, és szakítások mindkét oldaról...

2010. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Te ne csinálj semmit, amíg ő nem jön rá, melyikőtökkel akar lenni.
2010. júl. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Ez a 85%-os nem itta meg a kávéját??? Normális választ adtál, erre tök normálisan reagált is a kérdező.

Erre elkezdesz hömbölögni.

Amúgy meg nincs igazad, azért, mert a pasi kapcsolatával baj van, még nem biztos, hogy a kérdezővel való kapcsolatával is baj lenne, sőőőőt.

Kérdező: Bemehetsz harmadiknak is egyenlőre a kapcsolatba, ha akarsz, de akkor készülj arra, hogy lehet, hogy te sérülsz és csak egy futó kapcsolat maradsz...

2010. júl. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Először nem akartam az eddigi válaszokat elolvasni, mert nem akartam, hogy befolyásoljon... aztán mégis elolvastam, de így is ugyanaz a véleményem, mint a kérdésed után.

Szóval szerintem ez az "érdeklem" egyátalán nem elég arra, hogy kapcsolaton gondolkozz, akár harmadikként lennél benne, akár nem. Amíg a pasi nem nyilvánítja ki konkrétan, hogy szeretne valamit, addig ne érezd, hogy igen. Egy csók csak csók és nem jelenti azt, hogy bármi mást is szeretne. Főleg ,hogy a következő alkalommal semmi sem történt. Szerintem ezzel egyértelműen azt jelezte feléd, hogy "igen, tetszel, DE van valakim, így tőled nem akarok semmit".

Hidd el, egy férfi nem fog ilyen egyszerűen kilépni egy kapcsolatból érzelmek miatt. Lehet, hogy ha más körülmények között jöttök össze, akkor valóban beléd szeret, de ilyen rövid idő alatt és egy csók után ez általában nem történik meg a férfiaknál és a jól megszokott kapcsolatában marad. A csókkal csak azt tudattad vele, hogy "kapható vagy" (azt nem tudom, hogy akkor is tudtad-e már, hogy van valakije, de ha igen, akkor már tudja, hogy "kapható vagy így is", nem kell tennie semmit).

Szerintem ne vedd komolyan, amíg ő nem tesz komolyabb lépéseket feléd, addig értelmezd úgy a jeleket, hogy nem téged választott és ne tegyél semmit.

2010. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Ma 08:10-es nem tudtad h nem illik beleszólni mások kommunikációjába?Próbálj a kérdésre és csak a kérdésre válaszolni,remélem nem túl nehéz feladat neked és menni fog.

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a lefelé és felfelé mutató nyilak segítségével (azaz a válasz értékelésével) közölheted!" Azért bemásoltam ha nem olvastad volna.

2010. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!