Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SZÜLETÉSNAPRA! Na de mit is?

SZÜLETÉSNAPRA! Na de mit is?

Figyelt kérdés

Páromnak, aki 32 éves és üzletember. Mindene megvan... Valami személyeset szeretnék, de ötletem sincs, hogy mit! :D

Ja igen, és 2 hónapja vagyunk együtt.


Valakinek valami jó ötlete? :))


2010. júl. 22. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21.03 vagyok. Az előző hozzászóló válaszáról jutott eszembe egy hasonló: [link]
2010. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Hmm... nem is tudom. Köszi azért az ötleteket!

A pénzcsipesz jó ötlet, viszont azt még tudnám neki fokozni azzal, hogy futárszolgálattal a munkahelyére küldeném. Mit szóltok ehhez az ötlethez? :))

Szerintem olyan egyedi ez is és nem mindennapi! :)

2010. júl. 23. 14:12
 13/17 A kérdező kommentje:

De nem, ez sem az igazi...


Ötleteket plííz! Már csak pár napom van :)

2010. júl. 25. 19:50
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Ha cigizik , márkás öngyújtó. Ha szereti a bigyuszokat, svájci bicska. Ha szereti az illatokat, egy jó parfüm hozzáillő after shafeval. Ha szeret öltözködni, ismered a stílusát, nézd meg hányas cipőt hord, vegyél egy jó Lacoste vagy Levis cipőt, ami olyan macsós, jó a farmerhoz de nem elegáns és nem is tipikus sportcipő. Hozzá vmi szinben illő póló. Digitális képkeret, feltöltesz rá pár képet, ha szereti a műszaki cuccokat. Telefonjához vmi kiegészitő. Ha számitógép őrült, egy drága, egyedi egér, hozzá egérpad, vagy egy különleges billentyűzet. Én ilyeneket veszek a páromnak. Nem egyszerű:)
2010. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hááát...mostanában nagyon dívik az egyszerű kuponfüzet: felírsz különféle dolgokat, (kedvenc kajája, szex a fürdőkádban, masszázs, stb...) amiket akkor vált be nálad, amikor csak akar. Egyébként szerintem ha már sokszor voltatok étteremben, magad is elkészíthetnéd a kedvenc kajáját, és csinálhatnál egy igazi filmekbeillő gyertyafényes vacsorát! :)
2010. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tök jó ez a kuponos dolog:) tetszik:)nem hallodtam mèg!
2010. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mit vettél neki végül?

Most én vagyok ugyanebben a nehéz helyzetben, és kiváncsi vagyok mi mellett döntöttél :)

2011. márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!