Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SZÜLETÉSNAPRA! Na de mit is?

SZÜLETÉSNAPRA! Na de mit is?

Figyelt kérdés

Páromnak, aki 32 éves és üzletember. Mindene megvan... Valami személyeset szeretnék, de ötletem sincs, hogy mit! :D

Ja igen, és 2 hónapja vagyunk együtt.


Valakinek valami jó ötlete? :))


2010. júl. 22. 20:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
romantikus vacsi, akár te főzöl, akár te viszed el egy étterembe ( inkább az elbbi )
2010. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az kilőve, valami tárgyat szeretnék :)

És azok már megtörténtek :)))


De kösziii a választ, várom még! ;)

2010. júl. 22. 20:22
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Hát csinálj neki tortát a kedvenc gyümölcséből, vagy másból.. amit szeret, Főzz csinálj egy romantkikus vacsit.. nekem ezek jutottak az eszembe..
2010. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Képkertbe, amibe ti vagytok. vagy csinálj egy kisnaplót a közös képetekkel..
2010. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
írjál neki smst: "születésed napja vagyon, tarka kutya fosson nyakon!"
2010. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Akk mégiscsak redbe jött lelkileg...örülök...;)

Lepd meg egy romantikus vacsival és utánna magaddal.

2010. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A közös fényképes válogatás szerintem(!) még kicsit korai, 2 hónap után...de persze Te tudod. :)


Szerintem írj ki neki egy CD-t a kedvenc számaiból, és a CD-tokra nyomtass valami különlegeset, az már Rád van bízva. :)


Vagy nagyobb ajándékra gondolsz?


Vehetnél neki egy szép pénzcsipeszt (ha van rá igénye), abba bele is gravíroztathatsz Neki valamit.


Nekem ez tetszik a legjobban: vegyél Neki kulcstartót, autómárkásat, vagy egyszerűen csak valamilyent, amiről úgy gondolod tetszene Neki is. :) Ebbe is nagyon szépen lehet gravíroztatni.


Vagy egy szép tollat. (bár lehet van neki) Ebbe szintén lehet gravíroztatni. :D Azért írom mindig, mert szerintem elég személyessé tudja tenni az ajándékot, én mindig örülök az ilyesminek. :)

2010. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a hétvégén piknikezni, ha jó idő lesz, egy kis kikapcsolódás sose árt neki. Az ajándék attól függ, mennyi pénzt szánsz rá. Ha komolyra tervezed, be lehet fektetni pl egy márkásabb órába, elvégre késnie nem szabad :D Vagy aktatáska, belsejébe pedig textilre nyomtatott közös képet belehímzel, vagy valami hasonló..
2010. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi idő van a születésnapjáig, de ezt csak ajánlani tudom:

[link]

2010. júl. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom te mennyire vagy eleresztve anyagilag,de én egy olyan embernek,akinek mindene megvan,biztos,hogy élmény ajándékot adnék.Nézz itt körül,hátha találsz jó ötletet,de a te ötleteidet is megvalósítják:


[link]

2010. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!