Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallgatni kell ha vki felrelep?

Hallgatni kell ha vki felrelep?

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Kinek? Egy külső szemlélőnek vagy magának a félrelépőnek? És ki felé? A megcsalt fél irányába, vagy mások felé?
2020. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát én biztosan nem írnám ki a falra vagy a hirdetőtáblára!
2020. jan. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Tudok olyanról a környezetemben aki csalja a feleségét. Nem mondtam el a feleségének.

Sem senkinek. De mondjuk nem a barátaim vagy ilyenek.

És ha én tennék ilyet, próbálnám magamban tartani. Nem biztos hogy menne de próbálnám magamban tartani.

2020. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Milyen cuki vagy, h hallgatsz 🙂
2020. jan. 23. 21:50
 5/18 A kérdező kommentje:
Hat a felreleponek muszaj hallgatni?
2020. jan. 23. 21:51
 6/18 A kérdező kommentje:
Vagy jobb bevallani
2020. jan. 23. 21:51
 7/18 anonim ***** válasza:
63%

Nem cukiság, hanem diszkréció. Nem tudhatom miért történik...nyilván a pasi egy f.g hogy megteszi de a vásár mindig kettőn áll. Vagy lehet hogy hármon. A feleség is ludas lehet. Nem ismerhetem a házasságuk természetét, ha beleavatkozom kotnyeles leszek. Nem szeretek az ilyesmibe beleszólni.


Ha mondjuk a legjobb barátnőmet csalná a párja, akit mondjuk nem kedvelnék, azt lehet hogy elmondanám....mert ott ismerhetem az okokat stb. De így idegeneknél minek szóljak bele. Kid csal meg kit? :)

2020. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
En csaltam meg a pasim, mivel nem akar dugni. Havonta 1-szer akar max. De o is kell azert 🙂
2020. jan. 23. 21:57
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha szereted őt és megszeretnéd tartani inkább ne mondd el. Amit nem tudunk az nem fáj. Bár ennek általában az elhidegülés a vége.

Nekem csapja valaki a szelet de több okból nem adom be a derekam (pedig az én pasim is fényévente egyszer környékez meg): 1.) valoszinu nem tudnék neki hazudni mert szeretem. 2.) Gyerekeink vannak, nem tudnék a szemukbe nézni 3.) Félnék, hogy megtudja 4.) Félnék hogy rákapnék a dolog ízére és viszonyt kezdenék.


Ezért türtőztetem magam - ami bazi nehéz mert a kollégámrol van szó és az egész helyzet baromi izgató - és inkább próbálom a párom rábírni a több kufircra. Neked is ezt javaslom. Ha szereted még.

2020. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem hagyja magat, de próbalom. 🙂koszi a segítseget! 🙂
2020. jan. 23. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!