Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy 19 éves fiú sír?

Az gáz ha egy 19 éves fiú sír?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 22:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem és nem!!!!!! Neki is van lelke!!!!!!!!!!!
2010. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
én lány vagyok és a volt pasim sírt elöttem!
2010. júl. 22. 00:08
 23/26 anonim ***** válasza:

Nem gáz, amíg csak könnyes a szeme, sírdogál egy kicsit, de ha ordítva, zokogva, az már furi.

Az sosem baj, ha az érzelmek könnyekben öltenek formát, de egy férfi azért ne bömböljön, ha csak szimplán sír, az nem gáz.

2010. júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Bárcsak minden férfi megtanulna sírni!
2010. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ezt mondom, de szerintem azzal az emberrel van némi probléma agyilag aki azt hiszi hogy gáz a sírás.:) Miért? a sírás korhoz van kötve?:D

ha valami tragédia történik akkor is csak nézni kell mert "gáz" ha sír valaki X évesen?


Bocs hogy ezt írtam, remélem nem baj.:)

2010. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem nem gáz, mert természetes EMBERI reakció! Az emberit direkt írtam nagy betűkkel, mert sokan azt hiszik, hogy csak a nők sírhatnak, pedig ahogy ők, úgy a férfiak is emberek, érző szívvel! Férfinak, nőnek egyaránt fájhat valami annyira, hogy kihozza belőle a sírást. A halálesetről nem is beszélve: 2 évig voltam együtt a barátnőmmel, nagyon szerettük egymást, terveztük a jövőnket! Egy nap azt a borzalmas hírt kaptam, hogy balesetet szenvedtek a barátnőjével, amikor elmentek kipróbálni az autóját. Egy részeg idióta előzött és frontálisan beléjük rohant! A barátnőm szörnyethalt, a barátnője még hónapokig kómában feküdt, végül ő is elment:( Amikor megtudtam, hogy mi történt, ZOKOGNI kezdtem! Azelőtt még soha nem zokogtam annyira, mint akkor és utána még ki tudja hányszor... A földre rogytam, levegőt alig kaptam, olyan erővel tört ki! Ez még sokszor megismétlődött az eset után, fél év is eltelt talán, amíg sírás nélkül tudtam Róla beszélni! Csak azért írtam le a történetünket, hogy lássák az emberek: egy fiút/férfit és érhet olyan trauma, ami hatására egyszerűen lehetetlen megfékezni a sírást, zokogást. Amúgy én is 19 éves vagyok, miért lenne gáz egy 19 éves fiúnak sírni? A sírás nem korhoz és nemhez kötött! Üdv: Gyuszi
2010. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!