Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy 19 éves fiú sír?

Az gáz ha egy 19 éves fiú sír?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 22:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
oka az hogy összevesztünk..:(
2010. júl. 21. 22:52
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
néha én is, de sosem mutatom ki. mások előtt nagyon erős jellem vagyok, viszont ami bennem van csak én tudom igazán. És erre azt hiszem van egy megfelelő, valami iesmi "nem az az ember erős aki sosem sir, hanem az aki mások előtt megrendithetetlen, de belül mégis vajbol van a szive XD
2010. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz!

Barátom is 19 volt, amikor közöltem vele, h nem vagyok szerelmes de igyekszem összeszedni magam. (1,5 év után). Sose láttam így ZOKOGNI senkit! Bömbölt, zokogott. És segített nekem abban, h tudjam, h ő tényleg szeret meg kell tennem mindent! Nem gáz, néha várom, h hátha elsírja magát...de megérzitek mikor igazán komoly! :D

Sírj csak! Tényleg nem gáz! És minden rendbe jön, Ő is sír! :D Hidd el nekem! :)

17/L

2010. júl. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
36%
Csak nem megcsalt a pasid?
2010. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
1 éve csalt meg de azóta mg szenvedünk..
2010. júl. 21. 23:04
 16/26 anonim ***** válasza:
Upsz, a pasid??
2010. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
A fiúk nem sírnak. Csak ha egyedül vannak.
2010. júl. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
utolsó, ez nem így van, szerintem a sírás nem olyan, hogy megválasztod mikor akarsz. Az én barátom is sírt (sokszor) mikor meghalt az öccse. 22/L
2010. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel..Pasi. És?? Annyira unom már ezt! De tényleg, régen még divat is volt. És nem tök m1, h ő kit szeret?? Hadd szeresse akit szeretni szeretne! Nem mindig a külső miatt lesznek szerelmesek, hanem mert megértik egymást és legjobb barátok! Én egyetlen egy dolot nem pártolok a melegeknél az örökbefogadást. Bármi mást igen, még a házasságot is! Legyen boldogok, szeressék azt akiket szeretnének, mert IGENIS azt szeretünk akit akarunk... sőőt nem is akit akarunk Sajnos :(. Hanem akinek bedobban a szívünk, ha épp ellenkező nembe zúgsz bele, akk ott találod meg a másik feled. Lehet undorító, h egymás popsijába dugják a micsodájukat... de manapság a lányoknak is egyre sűrűbben akarják a fiúk bedugni. Akkor ebbe mi nem stimmel??

Ha fiúk vagytok mindketten! Áldásom rátok! Ha megcsalt, próbáld meg feldolgozni, engem is 2x dobtak lány miatt. De VELED van!Nem mással! Tehát: kit szeret? TÉGED!! És, ha ezen nem teszed túl magad, tönkremegy minden!

Bocsi, ha félreértés volt, és ellenkező neműek vagytok, és feleslegesen írtam ide.

17/L (hetero...)

2010. júl. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nem,rosszabb lenne ha magadba fojtanád azt amiért sírsz,add ki,sírd ki magadból a fájdalmat megkönnyebbülsz tőle.Egyáltalán nem gáz kimutatni az érzéseidet.
2010. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!