Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál bátyám értelmetle...

Miért csinál bátyám értelmetlen dolgokat?

Figyelt kérdés

Tudom semmi közöm, hozzá,hogy ő mit csinál,de kicsit furának tartom,hogy értelmetlen dolgokat csinál.

Pl. vannak Olaszországban élő rokonok és neki annyira megtetszett az az ország,hogy szeretne majd kiköltözni és megtanulni olaszul.Egyenlőre semmit nem tanult még mert nincs ideje,viszont van egy kedvenc olasz együttese és csinált egy honlapot magának erről az együttesről, és az egész oldal tele van olasz szövegekkel aminek még ő maga sem érti a felét sem.

Nem értem,hogy ez mire jó, ezt az oldalt nem hiszem,hogy sok olasz látogatja és ez az együttes Mo.-n nem igazán ismert tehát ha szeretné,hogy ismertebb legyen esetleg magyarul kellett volna kiírni a dolgokat, nem?!

Egy másik példa: Összeveszett az egyik haverjával,és mindig ezzel a haverral jött haza hévvel, az iskolából,és azért mert a haverja azon a héven ült ő azt mondta hogy nem ül fel vele egy hévre ,és +35 fokban ülőhely nélkül várt még fél órát hogy hazajöjjön a következő hévvel.

És még vannak ilyen értelmetlen dolgai.

Nekem tényleg nincs hozzá közöm,nem is fogok beleszólni neki, hogy miért csinál ilyen értelmetlen dolgokat,csak azért kiváncsi vagyok,hogy szerintetek mi a "jó" neki ebben??


Ő 17 éves.


2010. júl. 21. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Mit törődsz te azzal, hogy olaszul írta ki a lapjára a dolgokat? A másik haveros dolgot meg nem is értem... Hogy neked ez a legnagyobb bajod... Mások meg a híd alatt laknak. Te meg ezen eszed magad, hogy a bátyád olaszul ír ki dolgokat a honlapjára... megáll az eszem.
2010. júl. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a héves téma meg összeveszés sima gyerekes hülyeség, ennyi, kisgyerek még, agyilag nagyon.


az olaszos cucc pedig tipikus divatmajomkodás, azzal vág fel nyilván, hogy olaszországban élő rokonai vannak, feltűnési viszketegség. és felvág azzal, hogy ő olaszul "tud" meg hasonló baromságok.


normális esetben kinövi majd, bár már ideje lenne 17 évesen.

2010. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

16:06

Ne haragudj,de nem tudom neked,hogy jönnek ide a híd alatt élő emberek, ha nem tudsz értelmeset írni inkább ne írj,köszi!

És nem ez a legnagyobb gondom, de neked ahhoz semmi közöd!

2010. júl. 21. 16:16
 4/7 A kérdező kommentje:

16:07

Köszönöm a válaszod!

2010. júl. 21. 16:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Te meg kiírtál egy értelmetlen kérdést... :D
2010. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sok értelmetlenebb kérdés van....
2010. júl. 21. 17:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor a fentieket tette, nem az értelem motiválta, hanem hogy ahhoz volt kedve. Nem minden ember racionális, sőt a többség elsősorban érzelmi lény.
2010. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!