Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szavaznátok? Nem tudunk...

Szavaznátok? Nem tudunk dönteni kislány nevekben.

Figyelt kérdés

A férjemnek semilyen kislány név nem tetszik. Már kiirtam egy csomot, ami nekem bejön, de az összeset kihuzatta velem. Ez az 5 maradt, ebben nem tudunk dönteni.

Sára, Lili, Anna, Laura, Léna.


A vezetéknév: Bognár. Tudom, hogy utána nehéz kimondani a L betűs neveket, de férjem is László, azt mondta annyira nem vészes.

Köszi, ha szavaztok!


2010. júl. 21. 07:47
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Bognár Léna :) Nekem ez tetszik:)
2010. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ezek körül szerintem a Laura a legszebb, de a Bognár vezetéknévhez inkább az Anna illik. :)
2010. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

nekem a "Bognár" nem tetszik.

nem lehetne valami más? XD

2010. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Lili:)
2010. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Léna. Nekem ez tetszik legjobban a vezeték névvel! Majd írd meg, h melyiket választottátok. :)
2010. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Szerintem az Anna és a Sára nagyon szép nevek, és passzolnak is a vezetéknévhez. Lili szintén passzol :]


De adj a férjed kezébe egy naptárat, és írja ki azokat a neveket, amik szimpatikusak neki :]

2010. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Bognár Anna Sára vagy Bognár Anna Laura


Léna, Lili, gondolj arra, hogy egyszer felnő, és ki tudja, milyen szakmát, életpályát választ... A Lili aranyos egy kislánynak, de ha egy cégvezetőt hívnak így... :D Hát nem az jut eszembe először, hogy határozott lenne, hisz a Lili olyan kislányos. Az Anna, Sára, Laura nevek szépek, sem nem túl gyakoriak, sem nem túl ritkák, felnőttkorban sem hangzanak kislányosnak. Remélem, sikerül kiválasztani a legjobbat! Nevek jelentését tudjátok? Az alapján is lehet, hogy könnyebben menne a választás. De csak egy tipp.

2010. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

1: Lili

2:Léna

3: Laura

4:Anna

5: Sára

Ez a sorrendem nekem szóval a Lili meg a Léna

2010. júl. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Úgy hogy Lili tényleg kislányos de a Liliennek már van egy határozottabb kisugárzása szerintem és ezt lehet ugye Lilinek becézni.
2010. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak Lili ne! Az szörnyű. A többi szódával elmegy :)
2010. júl. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!