Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szavaznátok? Nem tudunk...

Szavaznátok? Nem tudunk dönteni kislány nevekben.

Figyelt kérdés

A férjemnek semilyen kislány név nem tetszik. Már kiirtam egy csomot, ami nekem bejön, de az összeset kihuzatta velem. Ez az 5 maradt, ebben nem tudunk dönteni.

Sára, Lili, Anna, Laura, Léna.


A vezetéknév: Bognár. Tudom, hogy utána nehéz kimondani a L betűs neveket, de férjem is László, azt mondta annyira nem vészes.

Köszi, ha szavaztok!


2010. júl. 21. 07:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Annát légyszi ne. Minden 2. kislányt így hívnak, a családunkban az összes öt év alatti lánygyereket így hívják, halál komoly!!! Meg a Lilit se. Ezek szép nevek, de nagyon durván tucatnevek lettek - és ami tucat, az mindig gagyi is - hiába lenne szép amúgy (amúgy én is Anna vagyok, szóval nem megbántani akartam senkit, de én még akkor kaptam ezt a nevet, amikor viszonylag ritkának számított - régen szerettem, most már utálom, mert olcsó divatnév lett belőle). A másik három jó, a legjobb a Sára, mert nem túl gyakori és szép. Bognár Sárából nem hiszem, hogy túl sok van, és még jól is hangzik, szép név ez így együtt.
2010. júl. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
lili vagy laura.
2010. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Sárára szavazok, de a Lénát kivéve mindegyik szép név szerintem ( a Léna olyan rideg , jégkirálynős)
2010. júl. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
Bognár Anna Laura :) ez nagyon szép név és majd ha nagyobb lesz úgyis azt használja amelyik neki tetszik, mert nem mindenki a középső nevét használja:) amúgy a Sára név nekem annyira nem tetszik de az Anna után az is jól hangzik :) De a ti döntésetek persze de az Anna Laura szerintem gyönyörű nevek. Majd azért ird meg hogy mi mellett döntöttetek :)
2010. júl. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
78%
Hm a javaslatok szerint is az Anna meg a Laura tetszik szinte mindenkinek. Mitől ilyen népszerűek ezek a nevek? :o
2010. júl. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Nekem az Anna és a Léna név tetszik.
2010. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Sára legyen, légyszi:)

Vagy Sarolta, becézései ugyanazok, de nem olyan rövid és nem tucatnév. Remélem segítettem

2010. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Lili
2010. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
A Lauráról mindig az jut az eszembe hogy lóra, a Lili meg azért nem jó mert így hívogatják a libákat falu helyen (li li li li ). A Léna és az Anna szép és még gúnyolni sem igen lehet.De ti tudjátok a ti gyereketek lesz.
2010. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Anna, vagy Lili.
2010. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!