Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire unszimpatikus...

Miért ennyire unszimpatikus név a Patrícia?

Figyelt kérdés
Az egyik kérdésben sokan sorolták fel azok között, amiket nem szeretnek. Pedig szerintem ez egy szép név (mivel engem is így hívnak^^), viszonylag ritka, és hangzásilag sem csúnya. Köszi a válaszokat:)
2010. júl. 20. 21:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte, de semmiképpen sem sértő válaszokat!

Nekem a Patti becézés nagyon nem tetszik, pattanás ugrik be rögtön. A Patrit szeretem, néhányan Ciának hívnak, de az olyan, mint egy selypítős szia, vagy tüsszentés.

2010. júl. 20. 21:42
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem a patrícius szó jut róla eszember, és talán ezért egy beképzelt nőt/lányt képzelek magam elé.
2010. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Olyan rideg, nekem azért nem tetszik.
2010. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
csak simán nem tetszik.
2010. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A patrícius az az előkelő római :) Nekem ha ez ugrana be imádnám ezt a nevet, imádtam Rómát tanulni, mai napig imádok róla olvasni :)
2010. júl. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hugomat is Patríciának hívják, de eddig még nem is gondolkodtam a hangzásán.. szerintem jó név. Mi Patrinak becézzük, a barátnői Patinak hívják, ettől én is rosszul vagyok, am szerintem Patrisziának kéne ejteni.

Van egy másik Patrícia nevű ismerősöm is, őt mindenki Pattinak hívja és ő ezt szereti, de így szerintem tényleg gáz a név.

2010. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nah a Patríszia, amivel ki lehet kergetni a világbólXD
2010. júl. 20. 22:05
 18/21 anonim ***** válasza:

Nekem egy név lehet önmagában nem tetsző, vagy tetsző, de van, amikor akaratlanul is csatolok valakit hozzá, akár negatívan, akár pozitavan.

Nekem tetszik a neved, volt egy ilyen tanárnőm, apám odáig volt érte, szőke, göndör hajú, fiatal, bombázó nő volt, aki ráadásul jól bánt a gyerekekkel. (néha nem szerettem, mert a tesi tanárommal nagyon jóban volt, akibe szerelmes voltam kisgyerekként :D )

20/L

2010. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ha mar, akkor patrisa:D

Amugy nekem nem tetszik, valami szoke szeplos nyafogos p.csa jut rola eszembe, bocsi:)

2010. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
randa és minden becézése szar...de anno az anyámnak tetszett :S
2010. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!