Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oroszos...

Mi a véleményetek az oroszos hangzású nevekről?

Figyelt kérdés

Nemsokára kislányunk lesz, és én egyszerűen imádom az oroszos hangzásu neveket..Szerintetek melyik a legjobb?

Svetlana , Ruslana, Tanya.. Írhattok még, ha nektek tetszik valami más.Köszi a válaszokat!


2010. júl. 20. 16:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

hát, ha neked tetszik válassz olyat. nekem egyetlen ilyen( mármint ő született orosz) ismerősöm van, ő hölgy és Larissza, de a lányának a Patrícia nevet adta, ami nem orosz ( ugye?)

ha az apuka is egyetért a névválasztással, akkor másokkal ne foglalkozz, vannak előítéletek stb., de a Te gyermekednek te adsz nevet.

2010. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat!! :D
2010. júl. 20. 17:27
 13/26 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem.Ti magyarok vagytok és orosz nevet akartok adni a kislányotoknak?Minek?Miért nem magyart?

Én megértem hogy van amelyik jól hangzik,ez ok,de gondolj bele hogy Ő fogja egész életében viselni,nem ti.Gondolj bele hogy Neked a bemutatkozásnál orosz nevet kellene mondanod,elég vicces lenne.

A brazil szappanoperák miatt néhol divat lett a ronaldo,dzseniffer,kevin.... ez azért nem kicsit nevetséges :)))

Adj neki magyar nevet,van több száz.

2010. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én nagyon örülnék neki ha oroszos nevem lenne, de magyar nevem van..Szerintem azért van különbség a Dzsennifer meg Svetlana között..Bár lehet hogy csak én vagyok ilyen elfogult..:S
2010. júl. 20. 18:01
 15/26 anonim ***** válasza:
54%
olyan nevet adsz, amilyen tetszik. nem a nevétől lesz magyar valaki. a Natasa nekem nagyon tetszik, de a Svetlana is nagyon szép. bejön még a Léna is. még egy Anasztáziát is ismertem, mindenki Ziának becézte, annyira jól állt neki, bár elsőre fura volt. az Irina, Lana, Lara, Tamara, Zina is mind orosz nevek és nagyon teteszenek.
2010. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
54%
что-нибудь
2010. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
54%

Imádom az orosz neveket,magát az orosz nyelvet is.Kedvenc nneveim Oroszban: Lena,Irina,Svetlana,Anna,Katya,Alexandra,Polina,Sonya,

Oxana,Yekaterina,Ruslana,Ludmila,Ludowika,Natasa,Nadja,

Tatjana.


A Tanya,Natalia,Olga,Elisaveta,Elena,Alyona,Olana,Nina nem igazán tetszik.

2010. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
fiú nevekben egyértelműen a Vladimir,Van egy barátom egy pesti fiú jó pár éve éve jöttek ide őt hivják igy,imádom,és ahogy beszél magyarul,elég jól megtanult már,de imádom ahogy ejti a szavakat...
2010. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Amúgy nem a nevedtől leszel magyar,aki magyarnak érzi magát az a magyar,tudod hány magyar nevűt ismrek aki Még közelébe se ért annak hogy MAGYARNAK nevezzem.
2010. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Mása. :)
2010. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!