Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az oroszos...

Mi a véleményetek az oroszos hangzású nevekről?

Figyelt kérdés

Nemsokára kislányunk lesz, és én egyszerűen imádom az oroszos hangzásu neveket..Szerintetek melyik a legjobb?

Svetlana , Ruslana, Tanya.. Írhattok még, ha nektek tetszik valami más.Köszi a válaszokat!


2010. júl. 20. 16:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az orosz neveket...Én mindenképp fiú(kat) szeretnék(egyszer)akkor csakis Vlagyimir,Jurij,Szergej és Szvjatoszláv lenne a felhozatal:)A lánynevek közül a Svetlana és a Natasa jöhetne szóba,esetleg a Nagyezsda...De szépek mind,amiket felsoroltál.De talán a leginkább a Svetlana:)

Jó egészséget a babának!!:)

2010. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
88%
Szépek,nekem az Aljona tetszik nagyon:):)
2010. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

A Tanya a legjobb, de még azzal is csak cikizni fogják a lányodat ("Megyek a Tanyára, remélem beengednek stb")...

Nekem s tetszenek az ilyen nevek, csak a jóval egyszerűbbek, mert ezek túl különlegesek. Egyik kedvencem pl a Szonja.

2010. júl. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül nekem a Szvetlána tetszik. De még a Lénát is eltudom képzelni:)

Arra készülj fel hogy sokan le fognak szólni.

2010. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
Tanya és Svetlana a legjobb, de inkább a Svetlana:)
2010. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van az előzőnek,a Lénát én kihagytam:)Barátnőm anyukája orosz,őt hívják így-szerintem gyönyörű név.
2010. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Natasa gyönyörű.Bár nem volt a felsoroltjaid között de remélem segítettem:)
2010. júl. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%
Imádom a Svetlana-t :) Szerintem ez egy olyan név, amiért nem lehet beszólni...Mit lehetne? Én nem tudok, de lehet, hogy ez csak én vagyok...
2010. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is tetszenek az orosz nevek. :))
2010. júl. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem tetszenek kifejezetten az orosz nevek, de a Natasa tényleg nagyon szép és a Léna is tetszik. :)
2010. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!