Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Etkezo asztalon pelenkazni?...

Etkezo asztalon pelenkazni? Szulok, ez normalis?

Figyelt kérdés

Unokatestverem gyakran atjon, es a babajat az etkezoasztalunkon pelenkazza.

Ez csak nekem tul sok? Hogy lehet ezt normalisan megmondani? Hogy akkor mar inkabb a kanapet vagy agyat hasznalja arra a par orara amig nalunk van?


2019. dec. 18. 15:14
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
19%
Az állatos topikban teljesen bevett dolog hogy a saját seggét nyaló kutya/macska kószál az étkező asztalon és a tulajdonosaik beszólnak annak aki szerint ez nem higiénikus.
2019. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
81%
Az első ilyen esetben leállítottam volna!
2019. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
25%
Hát még amikor a fiú baba a pelenkából kibontva hirtelen elkezd pisilni sugárban. Közben feszül a babafütyi így spriccel össze-vissza.
2019. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
23%

Én olyat is láttam már, hogy használt mosható pelust sima sparos vödörben a fürdőben tartották. Majd rájuk szóltak,ment a hiszti, ahelyett hogy szégyelték volna magukat.


Én nem tűrtem volna azt sem, és a Te esetedet sem. Sokszor nagyon elengedik magukat az emberek, vagy ő otthon is ezt csinálja, sajnos a sértődés elkerülhetetlen sok esetben.

A te házad, neked kell eldöntened, hogy hagyod -e. De igen, tény hogy proli viselkedés ez nem is kérdés.

2019. dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Vendégségben a felnőtt is megkérdezi, hol a mosdó, nem a konyhaasztalon végzi el a dolgát. A gyerek pelenkázásánál is az a minimum, hogy rákérdezünk a házigazdától, hol lenne alkalmas.
2019. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!