Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyámnak mindent szabad...

A bátyámnak mindent szabad nekem nem?

Figyelt kérdés

Ő elmehet bulizni...

Ma is gondolom 5-kor jön meg:@

És ezt csak mert jól tanul...kit érdekel?

Anyám azért nem enged mert fiatal vagyok még...

És mert megbuktam:@

Na és?

Anyám szerint a bátyám sokat tanult ezért van csak 3db 4ese... és?

Ettől még én is elmehetnék...nem?


2010. júl. 20. 02:23
 1/10 lill* válasza:

megbuktál?XD

hány éves vagy?


Nálunk is bátyám sok mindent tehet .. 1 pedig csak 1 év van köztünk.. De én nem is buktam meg ..:D

2010. júl. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lill* válasza:

megbuktál?XD

hány éves vagy?


Nálunk is bátyám sok mindent tehet .. 1 pedig csak 1 év van köztünk.. De én nem is buktam meg ..:D ink. őő:)

2010. júl. 20. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lill* válasza:
bocs,hogy 2x.. + még ő megbukott
2010. júl. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Hát ne is csodálkozz, hogy nem enged. Én sem engednélek. Meg ha én megbuktam volna valamikor is, akkor sem mennék sehova, hanem tanulnék. Szerintem anyukád ezzel büntetni akar, és nagyon is jól teszi. És nem azért akar büntetni, mert neki hű de jól esik kínozni téged. Hanem azt akarja, hogy legyél valaki. Hogy ha a gyereked majd X év múlva azt mondja, hogy nekem ez meg ez kell akkor ne kelljen azt mondanod, hogy nincs rá pénz. Amíg nem tudod azt felfogni, hogy az anyukád csak jót akar neked, addig úgyis csak puffogni fox. A bátyád meg igenis megérdemli, hogy akkor menjen haza, amikor akar. Egy az, hogy idősebb, a másik meg az, hogy van fogalmad róla mit jelent az, hogy valakinek csak 3 négyese van? Nagyon nagyon nehéz a tanulás, és az ilyen emberek ezt nem is értik. Teljes szívvel mondom, hogy megérdemli. Te meg tanulj egész héten legalább pár órát, és beszéld meg anyukáddal, hogy minden nap felmondasz X oldalt és ha sikeresen felmondtad, akkor had mehess el hétvégén péntek meg szombat. Apropó jelzem már ideje lenne elkezdeni tanulni, mert mindjárt pótvizsgák. Na de mind 1. Sztem higgadj le és gondold végig. Aztán majd következő évben tanulj jobban, hogy legyen belőled normális felnőtt ember.
2010. júl. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Nyilván ő a kiskedvenc. A tanulmányi eredmény meg messze nem minden. Sokszor egy bukott ember emberileg értékesebb, mint egy színötös. Az semmit nem jelent.

Egyébként korotok? Fiú vagy vagy lány?

2010. júl. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj szerintem benne van az is, h megbuktál és most nem igazán akar elengedni, de az is, h te lány vagy nálunk ugyanez volt a helyzet mondjuk fordítva, mert ő az öcsém volt hiába voltam én az idősebb 16 évesen ő maradhatott hajnalig bárhol én meg hiába voltam 17 nem engedett sehova pedig én kitűnő tanuló voltam míg az öcsém nem! Később bevallotta azért nem engedett, mert féltett így mondta idézem: ,, egy fiú jobban tud magára vigyázni, mint egy lány" 18 éves koromtól már engedett mindenhova! Egyébként mostanában nagyon sokszor megköszönöm ezt neki, mert elborzadok mikor látom, h tizenévesek seggrészegre iszák magukat és mindenkivel hemperegnek! Tanulj és ha majd megérdemled el fog engedni és ha mész kérd meg a bátyádat, h menjen veled! Így anyukád nem fog annyira félni!
2010. júl. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%

hhhúúú meg bukttál :O

Nem csodálom hogy bátyádat elengeték, ilyen jó talónulonak nehéz lenni hogy csak 3db 4-es ha te is így tanulnál akkor talán elengednek.

2010. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

teljesen igaza van anyudnak!

elmehetnél hogyha legalább egy 3as tanuló meglennél,így ne járjon a szád..

inkább tanuljál a pótvizsgára..

16/L

2010. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad, hány évesek vagytok, de a hozzáállásod alapján olyan 13-14 körülinek gondollak. Ilyen fiatalon még egy színjeles tanulót se engednék el bulizni, nemhogy egy bukdácsoló gyereket...
2010. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de nem mindegy, hogy mennyi az a fiatalabb. Ha te 14 vagy- és nem tűnsz többnek a gondolkodásod alapján -, a bátyád 18, akkor elég érthető, hogy őt engedik. Mit keresnél te gyerekként egy buliban?


A lényeg az, hogy anyukádnak igaza van. Ha én anya lennék ugyanígy tennék: mert a fiam megdolgozott azért, hogy ilyen jó legyen a tanulmánya, de a lányom semmit nem tett le az asztalra.

Tudod az élet erről szól: valamit valamiért. Aki megbukott, az ne bulizzon, hanem tanuljon, és nincs semmi na és, mert ez a világ rendje, és azért mi sem írhatjuk felül az élet összes szabályát.

Mellesleg nagyon éretlen vagy, ha így gondolkodsz. Aki igazán akar, az át tud menni év végén, akármilyen hülye, legalább egy kettessel, de aki megbukik, az leszarja az egészet. tudod mit csinálsz? Szarsz a jövődre, mert felelőtlen vagy.

És szerinted melyik anya merné elengedni egy buliba a gyerekét, ha tudja, hogy felelőtlen és éretlen? Egy normális szülő sem egyezne bele ebbe.

Először adj valamit a buliért cserébe. Nem kell színötösnek lenni, de mutasd meg, hogy próbálkozol, mert az a dolog lényege.

Amíg ilyen gyerek vagy, jogosan tart vissza anyukád.

2010. júl. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!