Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Menjek utána...

Mit csináljak? Menjek utána v. próbáljak meg talpra állni?

Figyelt kérdés

Anyukám 3 éve meghalt,egyedül nevelt,nincs testvérem most a nagyszüleim nevelnek.Azóta nagyon rosszra fordult az életem:elfordult rokonok,mindennapos veszekedések itthon,sok-.sok megaláztatás,szerelmi csalódások,csúnya külső, 3,6-os bizonyítvány évek óta,nincs tehetségem semmihez,egy dagadék vagyok,tele vagyok striával,mindenki kihasznál,átvág,teljesen padlón vagyok.Ma először megfordult a fejemben,hogy lehet jobb lenne anya után menni,mert úgy látom mindenkinek jobb lenne nélkülem.

És még egy pasit sem tudtam összeszedni 18 éves koromra,mert mindenki csak szórakozik velem.:(


2010. júl. 19. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
állj talpra
2010. júl. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! Először is nagyon sajnálom ami anyukáddal történt!

másodszor: önbizalom kellene neked! próbálj egy kicsit fogyni,ha ez úgy érzed önbizalmat adna!"nyugi" nekem is (és másoknak is) vannak problémái a striákkal,pedig nincs túlsúlyom.

Próbáld meg jobban kiismerni az embereket mielőtt megbízol bennük! Az nem gáz hogy nincs pasid! Nem csak pasival lehetsz teljes ember!

Tanulás..hát:)próbálj picit jobban odafigyelni:)

2010. júl. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szia!Először is sajnálom,hogy így alakult az életed.Tudom nem lehet könnyű,de ne magadat okold azért,ahogyan bánnak veled.Ne foglalkozz senkivel,egyedül csak magadnak bizonyíts!Addig amíg nem fogadod el magadat olyannak amilyen vagy,amíg önértékelési hibáid vannak,addig sajnos nem is fogsz tudni "talpra állni".Nehéz lehet,hiszen csak a negatív dolgokat vonzod sorra,és már úgy érzed nincs kiút,de hidd el,hogy van.Hogyha van kivel megbeszélni a problémáidat,az is jót tesz.Azért mert mások csúnyán bánnak veled,azért ne te tegyél kárt magadban,gondolj ilyenkor mindig az édesanyádra,és ha másképp nem megy nekem ő nagyon nagy erőt adna ahhoz,hogy más színben lássam az életem.Drukkolok neked,hogy minden jóra forduljon!Kitartás!
2010. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na-na :) nyugii.. ne gondolj mingyárt a halálra, hogy neked jobb lenne. Anyukád halála még mindig nagyon felzaklat ha rágondolsz, de muszáj elfelejtened :(

Külsődet illetően ne alacsonyítsd le magad és ne mondj magadra olyat hogy dagadt, molett alkat vagy, és akkor ?? valakinek ez jön be. 18 éves vagy majd találsz valakit, aki értékelni tud és fog is. Próbáld meg elkerülni a vitákat, mielőtt veszekednél számolj el 10 ig magadban. Rokonokkal kapcsolatosan annyit tudok mondani, keresd meg őket, látogasd, telefonmálj hogy vannak, ha ők erre nem reagálnak, nem díjjazzák..akkor pedig hagyd rájuk, te meg tettél mindent.


15/L

2010. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

sajnálom,ami anyukáddal és ami veled történt. Igen,az élet néha kegyetlen, de erre mondják: innen szép nyerni! Igenis talpra kell állni,hisz még fiatal vagy,előtted az élet, nem adhatod fel! nem azt mondom,hogy könnyű lesz, de meg tudod csinálni.

Először is azzal kell kezdened,hogy megszeresd magad. Bizonyára sokkal szebb és jobb vagy,mint amilyennek látod magad! Ha mégis nem tetszik magadon valami, akkor hajrá, változtass rajta.

Az, hogy úgy érzed,mindenki átver - nos velem is megesett, és igen, nagyon fájt,de túl kell lépni ezeken és olyan emberekkel körülvenni magad,akikben megbizhatsz.

A pasizással pedig nem vagy elkésve, meglásd,eljön majd számodra is a szerelem.

A tanulmányaidról pedig: ezen is csak te tudsz segíteni, határozd el magad, hogy mostantól jobban belehúzol és akkor menni fog.


A lényeg: fel a fejjel! állj fel,porold le magad és hagyd magad mögött a sebeid! kezdj új életet, a múlt az már elmúlt, nem tudsz rajta változtatni, de a jövődet csakis te alakítod!


Fel a fejjel, szebb napokat! én szurkolok neked!

2010. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szar környezetben vagy,így szarul is érzed magad.

Jót tenne egy kis váltás,íratkozz be egy tanfolyamra és kérj kollégiumi elhelyezést.Menj messzire azoktól,akik most bántanak.Ne erőltesd magadra,ami nem érdekel,csak azt tanuld,amihez kedved van.

Ismerkedj olyan emberekkel,akik valamiben hozzád hasonló ízlésűek,beállítódásúak.Máris lesz egy két,ha nem is barátod,de olyan ember,akivel szívesen töltöd az idődet.

Menj sportolni,addig se vagy otthon.Ez megoldás a súlyfeleslegedre is.Sportolj együtt valakivel,jó hangulatba hoz,levezeti a stresszt,mindjárt másként fogsz reagálni,ha otthon rákezdik.

Pasi meg hát lehet még ezer,legyél válogatósabb,hogy kit fogadsz a bizalmadba.A végén,amikor 70 év múlva visszanézel,úgyis csak EGY lesz,akire visszaemlékszel.Ő lesz az egyetlen és nem biztos,hogy most találod meg.Várj türelemmel és járj nyitott szemmel a világban.

Mi van még?Csúnya külső,nahát ezen nagyon egyszerű változtatni.Megcsinálod a hajad,vagy kisminkeled kicsit magad,ha szépnek érzed magad,nő az önbizalmad.Ha van önbizalmad,a vonzod a kanokat.

Nahát akkor sok sikert Neked,ostobaságokat ne fontolgass,nem azért születtél a földre,hogy ilyen hamar távozz,itt bizony feladataid vannak,ami nem feltétlenül jelent csak mókát és kacagást,lesz nehéz,lesz szenvedős de lesz nagyon boldog és elégedett is.

2010. júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Édesanyád egyáltalán nem akarja, hogy utánamenj, hanem igenis azért szült téged erre a világra, hogy küzdj, mert az egész élet küzdések és probléma megoldások sorozata, tehát állj talpra mégpedig úgy, hogy eljársz közösségekbe, pl sportolj, az levezeti a bút és ideget, és máris kiegyensúlyozottabb leszel, és még talán meg is ismerkedhetsz srácokkal a sport közben, de nem vagy még elkésve a pasizással nyugi, egyik barátnőm 26 éves és még nem volt egy komoly kapcsolata sem, de neki is az a baja, hogy nincs elég önbizalma, bizony talpra kell állni, amihez sok sikert kívánok neked! ;)
2010. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom, ami anyukáddal történt! :(


Ne add fel! Fel a fejjel! Próbálj fogyni, fuss, biciglizz, mozogj sokat! Menj el dokihoz és kérj segítséget hogyan fogyhatsz.

Aztán ismerkedj, menj bulizni, szerezz barátokat és akár a szerelem is Rád talál! ;)

És gondolkodj pozitívan!


Sok sikert! :)

2010. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!