Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskolában volt rá példa,...

Az iskolában volt rá példa, hogy rászálltál valamelyik osztálytársadra csak úgy, mert az vicces? Vagy egyéb okból? Anonim oldal, kérlek legyetek őszinték!

Figyelt kérdés

nem találtam jobb kategóriát.

Ha ezt tetted,miért tetted?


2010. júl. 19. 15:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
oh hát az én osztálytársaimnak bizonyára nagyon vicces lehetett, hogy majdnem öngyilkos lettem miattuk:)
2010. júl. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem szekáltak. Általánosban egy orbitális nagy pofonnal, középsuliban pedig egy orrtöréssel intéztem el a dolgot. Szánalmas dolog piszkálni más embert. Ha nem szimpi, egyszerű a megoldás: NE FOGLALKOZZ VELE. Ha meg unalomból csinálják, bungee jumpingoljanak egy tízesről lefele, kötél nélkül. Szórakoztató az is, és használ vele az emberiségnek.
2010. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

15:44

te beszélsz arról a 88-al a nevedben, hogy börtönbe kéne zárni azokat, aik elítélik a "más" rétegből való embereket?

Ha a születési dátumodra vonatkozik, akkor bocs, de elég félreérthető.

2010. júl. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

07:19 18:52


Ez valószínű nekem szólhatott én vagyok Veronikas88. Igen 1988 Szept 1-jén születtem. És találkoztam másokkal is akik 1988-ban születtek és 88 volt a neve mögött, de akkor kiszedtem a pipát a névmegjelenítés mellől. :-)


Amúgy még mindig nem tudtam igazán megbocsátani az akkori osztályátrsaimnak, mert értelmileg voltak azon a színvolanlon ha mondd nekik, hogy ezt vagy azt nem kéne, megértse. Aztán rájöttem, hogy ezek az emberek igazándiból szívtelenek, mint az állat egy ÉRZELMI NULLÁK és fikarcnyit sem foglalkoznak magukon kívül senkivel. És ezért valók börtönbe, mert nem betegek hanem önzőek, ami egy dolog csak ne kéne a másiknak szívnia miattuk évekig! Elüldöztek a suliból és nem fogok egyiknek se köszönni, ha látom őket jó messzire elkerülöm és letagadom, hogy ismerem. Bántott, de nem bántom vissza, de ennyit megérdemelnek. Az élet úgyis visszaüti a kegyetlenkedésüket.

2010. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!