Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskolában volt rá példa,...

Az iskolában volt rá példa, hogy rászálltál valamelyik osztálytársadra csak úgy, mert az vicces? Vagy egyéb okból? Anonim oldal, kérlek legyetek őszinték!

Figyelt kérdés

nem találtam jobb kategóriát.

Ha ezt tetted,miért tetted?


2010. júl. 19. 15:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem. Én voltam az, akit egy fiú állandóan szekált.

Általánosban is és gimiben is. Utolsó évben úgy döntöttem, nevetni fogok a viccein, nem hagyom hogy lejárattam. Az első 3 hétben nem értette mi van, majd abbahagyta a bunkózást.

(Mindig leqvázott, összefirkálta a füzeteimet, tehát gyerekesen viselkedett)

2010. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ja 19L voltam
2010. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Én nem szálltam rá senkire soha. Viszont voltak olyanok,akik igen.

Az, hogy miért? Egyszerű a válasz, mert más volt az illető,mint a többiek. Ha valaki meg elkezdi piszkálni, akkor a többi meg folytatja. Ők ezt valóban viccesnek tartják,holott nem az.

2010. júl. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Inkább engem szívattak. Hogy miért? azt nem tudom. Lehet nem voltam nekik szimpatikus.Nemigazán foglalkoztam velük, de volt,hogy nem hagyták abba.Egyszer az egyik srác szívózott, én meg mondtam neki akadj le, nem vagyok kíváncsi a baromságaidra,jól beoltottam, erre elkezdett anyázni(nekem meghalt az anyukám. Fogtam, és a 162 centimmel nekimentem. Persze , hogy én kaptam osztályfőnökit. De aztán elült a seggén.

25L

2010. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Csak úgy mert vicces? Sohasem fordult elő ilyen. Olyanra viszont igen, hogy valaki rettentően buta és figyelmetlen volt ezen felül tapintatlan és érzéketlen (szlenggel t4hó parasztnak hívnám). Vele is csak addig viselkedtem másképpen amíg nem vette észre magát. Amint észrevette, hogy nincs rendben valami azonnal változtatott a viselkedésén. Ezután már nem volt értelme vele foglalkozni. Sőt a végén barátok lettünk :).
2010. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Én voltam mind a két oldalon... Akikre rászálltam, azt azért tettem, mert szánalmasak voltak meg idegbajosak és télleg poénos volt már, amit műveltek... Komolyan, kb naponta elkapta őket vmi dühkitörés vagy bőgésroham a suliban, meg ilyen iszonyat szánalmas dolgokat műveltek, pl az egyik csaj nekiment a 20 kilójával az egyik fiúnak, hát persze jól kikapott, de nemtom hogy lehet ilyen idegbajos :D Engem meg azér szekáltak, mer dagadt voltam, de már lefogytam azóta :)
2010. júl. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen tönkretették az iskolai életemet és úgy otthagytam az egész sulit, mint a sicc! Az olyanok akik társaik életét csak azért teszik tönkre, mert más (bármiben is, pl.: anyagiak, viselkedés, ízlés, szülői háttér, intelligencia) börtönbe kéne zárni! Bocsánat, hogy ilyet mondok, de nem tudom az ilyent szeretni és mélységesen mélyen elítélem! Főleg, mert gyávák! Kimondhatatlanul gyáva népség az iylen, mert egyedül van akkor elkerül, de ketten már ők nagyok! Ilyenek agya a béka popója alatt keresendő! Foggalmam sincs ha létezik Isten miért engedi...
2010. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
nálunk is voltak ilyenek osztály társaim 1 része vicesnek találta a kis nyomikat megfürdetni a hóban meg felgáncsolni stb én csak sajnálni tutam szerencsétleneket :)
2010. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Marha nagy intelligenciára vall elgáncsolni..Kb óvoda
2010. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az általános nem volt rossz, de középiskolában leginkább a technikusok szólogattak be nekem, de nem érdekeltek. Meg volt a baráti köröm, akik be is védtek szóban ha kellett. Ez 12.-ben volt. A vicces az, hogy az, aki beszólt nekem... Ilyen kb. 165 cm magas, törpe, szemüveges, tipikus kocka fejű volt.
2010. júl. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!