Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámat nem láttam 18 éve...

Apukámat nem láttam 18 éve kb. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Apukámmal nem beszéltem, nem tartottam semmiféle kapcsolatot már olyan 18-19 éve (elváltak a szüleim). Nagyon szeretnénk már a barátommal kisbabát, tervbe van véve, de igazából az lenne a kérdés, hogy ha megszületik, illene valahogy szólnom apukámnak pl. email-en vagy postai levélen keresztül képet csatolva hozzá, hogy született egy unokája és mi lett a neve és stb? Attól félek, el sem olvassa majd és kidobja a kukába. Mert előfordult már még régebben, hogy egyszer iwiwen valami elborult pillanatomban írtam neki levelet, de láttam, olvasatlanul törölte.
2010. júl. 19. 13:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki nyugodtan, ha törli hát törli, de szerintem rosszul esne neki ha nem is tudatnád vele egyáltalán hogy unokája született. legalább adj neki egy lehetőséget hogy eldönthesse, érdekli-e vagy sem.
2010. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hú köszi a sok választ :). Nem, biztos hogy nem anyukám tiltotta tőlem, de az igaz, hogy sosem beszéltünk apukámról, és mikor szóba jött, anyukám mindig nagyon sírt, nem akartam ezzel felzaklatni. Tisztán emlékszem, mikor egyszer mondta sírás közben, hogy ha annyira érdekel, akkor keressem meg nyugodtan, én a rokona vagyok, hátha érdeklem, de anyukámnak semmi köze hozzá. Úgy döntöttem, mindenképp megadom neki a lehetőséget, ahogy az egyik válaszoló írta, hogy eldönthesse, érdekli-e, vagy sem. Jöhetnek a válaszok még, ha valaki tud még okosat mondani, szívesen várom!
2010. júl. 19. 14:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem veszithetsz vele ha személyesen megkeresed!!
2010. júl. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha te nem érdekled 18-19 éve, miből gondolod, hogy az unoka érdekelni fogja? Ennyire naiv nem lehetsz!
2010. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
1403 semmi baj,ez a normális értékrendű embereknek hihetetlennek tűnik,de bnőmet apja szószerint levegőnek,nézi.Én segítek ahogy tudok,de nagyon tud fájni nekem is mikor látom barátnőmet hogy a lelkét kiteszi h legalább ráköszönjön az utcán az "apja",és ne fusson át a túloldalra.És hibába mondom h adja már fel,nem érdemli meg,az az ember,de ő mégis azt szeretné ha szertné,mert igazából ez lenne a normális.
2010. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy érdekelni fogja. De hátha kicsit elgondolkodik, hogy hm, felnőtt a lányom, akit 3 évesen láttam utoljára. Lehet, hogy mielőtt meghalok (elég öreg már az apám), talán egyszer kapcsolatba kéne vele lépnem, hiszen mégis csak az én sarjam? Talán egyszer látnom kéne, mire vitte az ÉN LÁNYOM, akár így nélkülem? Hátha ráébred valamire. Mit veszíthetek? De ez még úgyis elég messze van, addig majd kigondolom, mi legyen
2010. júl. 19. 15:35
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy TÉGED ez mennyiben nyugtatna meg. ENgem ne keressen meg, aki nem keresett 18 éve. Minek??? Csak hogy mielőtt meghal??? Badarság, tojik a fejedre. Te meg romantikus ködön át reménykedsz, miközben nayukád tök egyedül tisztességben felnevelt. Inkább neki lennél hálás és ezt mutatnád is felé. Pl. azzal, hogy nem érdeklődsz ilyen férfi iránt, aki MINDKETTŐTÖKET elhagyott. Anyukádnak szerinted milyen érzés lenne? Én erre gondolnék inkább és nem a soha nem látott apám lelki világára.

Ne irj neki és ne keresd. Legalább anyukád munkáját (hogy felnvelt) tiszteld meg ezzel.


Elvált szülők már felnőtt gyereke vagyok.

2010. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!