Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukámat nem láttam 18 éve...

Apukámat nem láttam 18 éve kb. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Apukámmal nem beszéltem, nem tartottam semmiféle kapcsolatot már olyan 18-19 éve (elváltak a szüleim). Nagyon szeretnénk már a barátommal kisbabát, tervbe van véve, de igazából az lenne a kérdés, hogy ha megszületik, illene valahogy szólnom apukámnak pl. email-en vagy postai levélen keresztül képet csatolva hozzá, hogy született egy unokája és mi lett a neve és stb? Attól félek, el sem olvassa majd és kidobja a kukába. Mert előfordult már még régebben, hogy egyszer iwiwen valami elborult pillanatomban írtam neki levelet, de láttam, olvasatlanul törölte.
2010. júl. 19. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Egy ilyen szemét embernek mért küldenél képet? Meg mért irnál neki? Én nem tenném.
2010. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mégis csak az apukám... Tudom, hogy egy szemét alak, de nem vagyok képes utálni, mindig abban reménykedtem, hogy igazából rendes, csak más oka van, amiért nem akar velem kommunikálni semmilyen formában. De talán ideje feladni ezt az álmot.
2010. júl. 19. 14:02
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha a Te lelkivilágod jobb lesz ettől, akkor tedd meg nyugodtan.

Ha el sem olvassa, nem reagál rá, az őt minősíti és nem Téged.

2010. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy a lelked mélyén szeretnéd és bánt is, hogy nem adhatod hirűl neki..Az iwiw-es része, meg az is lehet h nem ő szokott belépni , hanem a párja pl.és ő is tötölhette. Akármilyen egy apa, de tuti, hogy elolvasás nélkül NEM törölné ki a levelet. Én igy gondolom.

Szerintem nem veszitesz vele semmit, majd nyugodtan irjál neki emailt. Mert ahogy irsz, érezhető, hogy ezt szeretnéd. Én is küldenék eg ypár fotót a babámról.

2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Tudod előző egyes apukák nem hogy a levelet olvasatlanul törlik ki,hanem a boltban utcán stb még a fejüket is elfordítják.
2010. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztatok olyan sokáig? Lehet hogy anyukád tiltotta tőled? Szerintem keresd meg, aztán úgyis látni fogod hogy reagál. Lehet hogy fél, lehet hogy fáj neki a saját gyengesége, nem lehet egy embert sem látatlanban elítélni.
2010. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hm, erre nem is gondoltam, nem is tudom, van-e valamilyen kapcsolata. Remélem úgy van, ahogy mondod, és nem is tud róla, hogy valaha írtam neki.
2010. júl. 19. 14:10
 8/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Tudom mindenki így van vele,tesoat apa kicsi kora óta neveli! De régebben megakarta találni az igazi apját.

Anya azt mondta neki az egyik börtönbe keresd!! :)

2010. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem az apád, csak a nemződ. Ez nagy különbség. És nagyon sajnálom. :-(


Ha biztosra akarsz menni, akkor abba a helyi vagy megyei újságba tedd fizetős hirdetésként, ami a lakóhelye szerint játhat a szomszédainak. Mifelénk pl ha valaki bekerül a Heves Megyei Hírlapba, akkor mindenki megtudja.

2010. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ma 14:03 vok. 14:09-nek!

Ok. Akkor én kérek elnézést.. Számomra hihetetlennek tűnt, de akkor nem is szóltam semmit.



Mindenképp a kérdező akaratán múlik.

2010. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!