Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme volt ilyen autót...

Mi értelme volt ilyen autót venni?

Figyelt kérdés
A családban most 2 autó van. Amit apa használ a munkához ez egy 2003-as PD Tdi Passat. Ez igaz kicsit le van harcolva és meglátszik rajta, hogy 500.000Km-t mentünk vele de menet tulajdonságait tekintve nincs nagy baj vele. Viszont anyám tavasszal felhozta, hogy kell egy második autó amit használhat ő is. Mondta apám, hogy talált egy Corsát meg egy Golfot is jó ár-érték aránnyal. Erre anyám teljesen kiakadt, hogy ő nem fog ilyen kis autókat vezetni ő ennyi év után már akar egy normális szép autót stb stb. Jó nem lehetett vele normálisan beszélni szóval kompromisszumra jutottak apával. Vettek is egy SUV-ot. Tényleg nagyon kényelmes és számomra is szép autó de a garázsban áll szinte mindig mivel anyám agyon félti. Nem jár vele mert fél, hogy valami baja lesz az autónak. Én sem járhatok vele mert nem tudok közlekedni, hiába van több kilométer a lábamban mint neki. Tehát hiába áll egy szép autó a garázsban őt ugyanúgy fuvarozni kell vagy otthon kell neki hagyni a kocsit. Apám mondta, hogy adjuk el mert sokan karácsony előtt vesznek valamiért autót és még nyerünk is rajta valamennyit mert olcsón vettük. Ebből olyan vitát kerekített anyám, hogy inkább nem is maradtam otthon és az irodában aludtam.

2019. nov. 19. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Megoldódna a probléma, ha nem fuvaroznátok.
2019. nov. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

A kutya is jó dolgában vész meg....


Ha egyetlen autótok se lenne, akkor nem lenne ilyen problémátok sem.

2019. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semmi. Sosem értettem, minek olyan autót venni, amit aztán alig használ valaki, csak kiadások vannak vele meg folyamatosan veszít az értékéből. Talán anyukád is rájön majd, most még rajta van a rózsaszín köd, boldog, hogy milyen szép autója van.
2019. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Semmi... de anyudnak se kell a hülyeségért másnál kopogtatni ezek szerint...
2019. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Jajjjjjjjjjj... Megint a családi kocsis kamus....
2019. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Uncsi kamu kérdés.
2019. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

ismeros a szitu...

Nekem van egy 2006os Audi A6 amit munkara hasznalok de ujonnan vettem es nagyon sokat mentem vele. Felesegem szeretett volna egy uj autot. Kineztunk egy Tesla Model S-t de aztan alig hasznalta.

Vegulis eladtuk es most 2 Tesla Model 3-at vettunk.

Az A6 meg jo tartaleknak

2019. nov. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van autója azt NEM HURCOLÁSSZUK és pláne NEM ADUNK EGY MÁSIK AUTÓT ALÁ.
2019. nov. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!