Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne a barátomnak évfordu...

Gáz lenne a barátomnak évfordulóra egy hatalmas plüss mackót ajándékoznom? (ő 24 én 20)

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nagyon tetszik, és vmiért úgy érzem még neki is tetszene, de nem gáz egy 24 éves pasinak plüss mackót ajándékozni?:D természetesen kapna mellé valami komolyabbat is.
2010. júl. 18. 14:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha van valami hobbija (én pasimnak az elektronika)akkor vegyél ahhoz valami szerszámot, eszközt amire most úgy szüksége lenne. Macit meg fényképezd le és tedd ki háttérnek. Nekem volt 1 nagy, de egy idő után rohadtul zavart annyi helyet elvett a szobából ki is dobtam, mert amúgy is szakadt volt. Vagy ha sokat ír akkor gravírozott névere szóló tollat. Az még személyes is. De csak a nevét, becenevét írasd bele. :-))
2010. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

párom 25,két tőlem kapott plüssel alszik ha nem velem alszik...meg mindig parfümömmel fujni kell be,hogy érezzen rajta engem...anyukája állitja hogy azokhoz bujva alszik:D

bújós,érzékeny pasi csak örülni fog,nyugi...

(amelyik pasi meg nem örül,az csak érzéketlen lehet...)

23/N

2010. júl. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
"Amelyik pasi nem örül a plüssnek, csak érzéketlen lehet" amelyik meg annak örül, az pedig egy kisgyerek, én inkább a felnótt férfira szavazok!
2010. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!