Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne bántsák...

Mit csináljak, hogy ne bántsák egymást?

Figyelt kérdés

A barátomat nem nagyon szeretik a környéken, mert kínai. Már többször is verekedett másokkal. Annyi, hogy ő csak akkor üt ha őt is megütik, magától soha nem üt. Szerintem ez nem valami jó dolog. A bátyám is utálja a "fajtája" miatt, bár ő még nem verekedett vele de tudom, hogy utálja és bármit megtesz, hogy szétmenjünk. Ez nekem esik a legrosszabbul. Nem értem mire jó ez az egész. Ő is ugyanolyan ember mint ők attól, hogy kicsit másabb. Nem szokott beszólni senkinek még akkor sem ha beszólnak neki. Soha egy rossz szót nem mondott egyiknek se, mégis csak bántani tudják. Amúgy is sokkal rendesebb mint a többiek. Nehéz olyan pasit találni mint ő...

Egyszer már tényleg meg fogják ölni egymást. Mire jó ez? Mit csináljak? Ő 18 éves.

17/L


2010. júl. 18. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Rasszisták!! Megszolják azért mert más,és még meg is verik :( szégyen
2010. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Az emberek tele vannak előitélettel.Aki tőlük eltér, az már sz@r, már bocsánat.Te nem nagyon tudsz mit tenni...esetleg annyit, hogy elmondod a bátyádnak, hogy te szereted őt, és a kedvedért moderálja magát.Ha nem szereti, hát nem de legaláb ne piszkálja.Ezt mondjuk magától is kellene tudni, a te tiszteletben tartásod miatt is.

Rossz középen állni, az biztos.

2010. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha csak azért bántják, mert kínai, szemét dolog. Egyébként azt hallottam az ázsiaiak jobb nevelést kapnak, mint pl. mi. Nem tudom mennyi igaz ebből, de akárkivel találkoztam, mindig a jó tapasztalatikról beszéltek.

Viszont ha nem kedvelik őt, lehet akármilyen ember, nem fogják tolerálni. Sajnos aki utálja a külföldieket, és ragaszkodik a saját kis elképzeléseihez, nem fog beletörődni a dologba. :(

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de én drukkolok Nektek! :)

2010. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!