Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Anyám felküldöt...

Mit csináljak? Anyám felküldött a padlásra h ott is takarítsak ki!

Figyelt kérdés
Viszont oda csak létrával lehet felmenni,én rettegek a magasban! nagyon nagyon félek,rá gondolok h fel kell mennem rosszul vagyok,már hányingerem van! Beszéltem apámmal jól lebaszott h miért nem akarok segíteni. Nem arról van szó h nem akarok segíteni,csak ne ezt kell h csináljam
2010. júl. 18. 12:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
ebéd után már majdnem sírva könyörögtem h ne nekem kelljen a padlást kitakarítani,de apám nagyon ideges lett a hisztimtől és rám parancsolt,épp h a 4.fokig fel tudtam menni a létrán,de elszédültem és leájultam a létráról. :S Most ezért is csesztetnek h biztos direkt feküdtem oda a létra mellé,így akarom meguszni a padlás takarítást! Hogy lehetnek már ilyen szemetek? :(
2010. júl. 18. 14:42
 22/27 anonim ***** válasza:
39%
Ezt már csak beképzeled magadnak...
2010. júl. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Nem tudom hogy álltok anyagilag, de nem lehetne esetleg valami felvonófélét kiépíteni oda? Ha esetleg nem vagytok úgy elengedve anyagilag, én szívesen szervezek nektek gyűjtést! Írj privit! De ezen az oldalon is kérhetsz segítséget: [link]


Szorítok, hogy végre boldog gyerekkorod legyen!

2010. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, ez egy ilyen fóbia, nem betegség, hanem állapot.

Leküzdeni nem lehet azzal, hogy erőltetjük.

Szakember kell a leküzdéséhez, lehet, hogy évekig tartó pszichológiai tréning.

A szüleid vagy nagyon gonoszok, vagy ugyanennyire tudatlanok, ha nem képesek belátni a helyzetedet.

2010. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%

Ne törődj velük és senkivel sem, aki iylen bunkó módon beszél veled, mint egyes kommentelők. Neked fóbiád van, ez egy létező dolog amit nem kell szégyellned. Én pl. valósággal pánikba esem a tűktől. Felgyorsul a szívverésem, ha injekciót akarnak adni és mégis rémesen szédülök. Persze mindig megengedem, kibírom valahogy, nem nézek oda, de ez egy passzív dolog, magamnak nem valószínű, hogy be tudnám, adni, ahogy Te se tudsz felmenni a létrán.

Aki ezt nem képes felfogni, annak kívánom, hogy legyen valami fóbiája és kényszerítség azt rá néhányszor, majd akkor nem lesz ilyen bunkó.

2010. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
Egyes szülő nemhogy azt nem vezsi észre h a gyereke mondjuk tériszonyos,hanem néha azt se h beteg vagy napokra eltünik:S...Vagy hogy 10 évesből hirtelen nagykorú lesz és egysszerűen elköltözik,mert szarnak rá magasról, szószerint.
2010. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi, csak átfutottam a több hozzászólást, nem tudom, hogy jól értem e, de csak a létrán felmenni félsz? Mert ha már fentvagy a padláson, és úgy nincs semmi bajod, csak a létra tesz be, akkor kérj meg valakit, hogy kísérjen föl :)
2010. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!